SD BALDEKIN, NEDJELJA 5.3.2017. U 17:10 h

MNK CRNICA II - MNK POKROVNIK - 4:0 (1:0)

Suci: Branko Vrzić i Antonio Čvrljak
Delegat: Vitomir Vujko

Strijelci: 1:0 Vicenzo Ćaleta Car u 12.min., 2:0 Jure Matković u 31.min., 3:0 Marko Marčić u 36.min., 4:0 Marko Marčić u 38.min.

MNK CRNICA: Radaj, Ćaleta Car, Ljubić, Jurin, Bura, Mušćet, Vukičević, J. Matković, M.Matković, Marčić, Knežević;
Trener: Ivan Zorica

POKROVNIK: Goreta, Barišić, Menđušić, Lovrić, Vlaić, Cigić, Barišić; Trener: Ante Štrkalj;

Mladići Crnice rutinski su ostvarili svoju prvu prvenstvenu pobjedu protiv posljednje plasirane momčadi prvenstva Pokrovnika i tako nakon niza neriješenih rezultata osjetili kako to izgleda nekog pobijediti u Županijskoj lizi. Od samog početka Crnica je bila mnogo bolji protivnik, mnogo opasniji i strpljivo je gradila svoje napade. Pokrovnik je iz kontra napada imao nekoliko poluprilika, ali kad je Vicenzo Ćaleta Car u 12. minuti načeo mrežu Gorete bilo je jasno da će Pokrovnik teško do bodova. Poluvrijeme je završilo s minimalnom prednosti Crnice. Unatoč brojnim prilikama Crnica je drugi pogodak zabila tek u 31. minuti fenomenalnim udarcem Jure Matkovića. Momčad Pokrovnika dokrajčio je Marko Marčić sa dva lijepa zgoditka i tako postavio konačan rezultat 4:0. Crnica je s ovom pobjedom osvojila svoj deseti prvenstveni bod.