S.D. Baldekin, Šibenik
    Subota, 17.12.2016. u 12:50 sati

MNK CRNICA II - MNK ŠUBIČEVAC 08 - 1:2 (0:1)

Strijelac za Crnicu: Toni Jurin

U utakmici za koju su se mladići Crnice nadali da bi mogla donijeti prvu prvenstvenu pobjedu ipak se dogodio poraz i to četvrti u prvenstvu. Veliki hendikep u ovom dvoboju predstavljala je činjenica da trener Ivan Zorica nije mogao računati na pocrvenjelog Tonćija Ljubića, bolesnog Filipa Buru i Alena Milovca koji je bio spriječen poslovnim obavezama. Os samog početka Crnica nije bila onako agresivna kao i inače, a trener Zorica imao je problem u kvalitetnoj rotaciji s obzirom na izostanke. Šubićevac je umrtvio igru, igrao sporo, a Crnica nikako nije mogla izaći iz te letargije i dodati gas. Šubićevac je u samom početku poveo 1:0, a Crnica je već u 28.minuti krenula s igračem-vratarom Filipom Radajem. Upornost se isplatila te je obrana Šubićevca izigrana, a poentirao je Toni Jurin u 31.minuti. Do kraja susreta Crnica je nastavila s istom igrom, ali nedugo  nakon toga nepažnjom Crnice Šubićevac je dva puta za redom "prodao" istu akciju i u drugom navratu  poentirao za 2:1 i s tim rezultatom je i završio ovaj dvoboj koji ćemo brzo zaboraviti.