S.D. BALDEKIN, NEDJELJA 11.12.2016. u 16:20 h

MNK CRNICA II - MNK RUPE - 1:1 (0:1)

Srtijelci: 0:1 Leonard Radnić 3.min., 1:1 Jure Matković 34.min.

MNK CRNICA II: A. Vukičević, Jurin, Marčić, J.Matković, Klisović, Knežević, Blačić, M. Matković, Milovac, Ljubić, Mušćet, Ćaleta - Car; trener: Ivan Zorica

MNK RUPE: Rak, Verović, Perković, N. Radnić, L. Radnić, Dujić, Vrcić, Čačić, Milovac, Vučenović; trener: Stipica Protega

U vrlo dojmljivoj utakmici koju su odigrali Crnica II i Rupe na kraju je pripao svakome po bod iako je dojam da mladići Ivana Zorice nikad nisu bili bliži pobjedi bez obzira što su gotovo od samog početka susreta gubili rezultatom 1:0 pogotkom iskusnog Leonarda Radnića već od 3. minute. Crnica je u dvoboj ušla bez vratara Filipa Radaja koji je vrlo dobro branio u svih sedan susreta od početka ove sezone, ali u ovom dvoboju na vrata je stao Antonio Vukičević i na sjajan način čuvao svoju momčad tijekom cijelog susreta. Crnica je tek u 34. minuti izjednačila rezultat na 1:1 pogotkom Jure Matkovića. Momčad Crnice bila je dosta uporna, pokušavala i s igračem-vratarom, a na kraju se trud itekako isplatio zasluženim izjednačenjem. Minutu nakon izjednačenja pouzdani igrač Crnice Tonći Ljubić zasluženo i vrlo pametno je dobio isključujući crveni karton zbog namjernog igranja rukom i sprečavanja izgledne situacije za postizanje zgoditka. Rupe su pokušale i igračem više doći do pobjede u zadnjih nekoliko minuta, ali bez nekog uspjeha, a pri tom je čak i Crnica imala nekoliko odličnih situacija da dođe do pogotka za pobjedu, ali nije bila dovoljno precizna.
U sljedećem dvoboju Crnicu očekuje utakmica protiv MNK Šubićevac 08.