Velika pobjeda u sesvetskoj dolini

6.12.2019. 18:25:20

U ovoj utakmici Crnica je imala jasan cilj, a to je potvrditi sa nova tri boda sjajnu pobjedu iz prošlog kola protiv Novog vremena. Uvod kao iz bajke, već u prvoj minuti Stojković pogađa za vodstvo Crnice. U petoj minuti Radić pogađa za povećanje vodstva na 2:0 sjajnu igru Crnice okrunio je Stojković u osmoj minuti za veliku prednost 3:0. Nakon deset minuta dominacije Crnice Alumnus je pokazao koliko je opasan. U 14.minuti Perković je smanjio na 3:1. Do kraja poluvremena rezultat se nine mijenjao. U drugom dijelu odmah na početku nekoliko grešaka Crnice, a jednu u pogodak za 2:3 pretvara odlični Perković. Zadnje tri minute domaćin je krenuo igrati s igračem - vratarom i odmah poravnavaju rezultat preko Matana. Do kraja utakmice htio je Alumnus doći do pobjede, ali Radić 38. sekundi do kraja zabija glavom za veliku pobjedu Crnice.

Fenomenalna i vrijedna pobjeda Crnice protiv dobrog Alumnusa! 16 bodova na saldu. Crnica je na vrhu tablice. Zar treba bolja pozivnica za PETAK 13.12. u 18:30 sati i dolazak Vrgorca na Baldekin!

Delegat: Trdišević - Popovača

ALUMNUS: Jamičić, Matan, Perković, Matan, Markić, Modrušan, Davidović, Ukalović, Rajh, Pezelj, Ledinščak; trener: Jakov Ungarov

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Robert Pavičić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija,  Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica

STRIJELCI: 0:1 Stojković 1', 0:2 Radić 5', 0:3 Stojković 8', 1:3 Perković 14', 2:3 Perković 24', 3:3 Matan 38', 3:4 Radić 40'