Petak, 3. ožujka 2017. u 19:30 sati

MNK DUBA KONAVOSKA - MNK CRNICA ŠIBENIK - 5:6 (1:5)

Suci: Vedran Babić i Ivan Mujan (Split)

Delegat: Mario Miletić (Cavtat)

Strijelci: 0:1 Žumberac 2.min., 0:2 Perišić 4.min., 1:2 Ševo 4.min., 1:3 Radman 11.min., 1:4 Mijat 12.min., 1:5 Vukičević 12.min., 2:5 Ševo 23.min., 3:5 Kalauz 29.min., 4:5 Dadić 34.min., 4:6 Šamija 39.min., 5:6 Ševo 40.min.

MNK DUBA KONAVOSKA: Biočić, Kalauz, Dadić, Ševo, Nađ, Grgurević, Perić, Milković, Čupić, Kordić, Šandrk, Bogdanović, Tomić;

MNK CRNICA: Mihaljević, Radaj, Vukičević, Žumberac, Radman, Pavić, Mijat, Vuković, Perišić, Šamija; Trener: Robertino Jelovčić

Iz ove utakmice Crnica će samo pamtiti tri velika bona. Nakon fantastičnog prvog poluvremena u kojem je momčad Crnice dominirala i u prvih dvanaest minuta postigla čak pet pogodaka te s 1:5 otišla na odmor uslijedilo je loše drugo poluvrijeme u kojem je šibenska momčad imala i dozu sreće. Bilo kako bilo pobjedi se ne gleda u zube i preostaje nam samo čestitati treneru i igračima. U sljedećem kolu momčad Robertina Jelovčića gostuje protiv Murtera.