Važna pobjeda Crnice u derbiju

16.10.2020. 20:33:44

Vrlo zanimljivu utakmicu odigrali su Uspinjača i Crnica u zagrebačkom Podsusedu. Bilo je tu lijepih poteza, dobrih akcija i vrhunskih pogodaka. Prvo poluvrijeme bilo je jedno od najboljih koje je Crnica odigrala u zadnje vrijeme, a to se osjetilo kroz pet pogodaka u mreži domaćina. Prvo je kapetan Vuković zabio dva u dvije minute i pokazao svoj instikt za gol. Na 0:3 povisio je Radić krasnim pogotkom iskosa s desne strane. Netom nakon toga Šamija na stativi poentira za 0:4. Nakon dobro izvedenog prekida domaćina Toth smanjuje na 1:4. Minutu nakon Šamija fantastično pogađa za 1:5. Kad su svi očekivali kraj  Crnica nepotrebno prima pogodak za konačan rezultat poluvremena 2:5. U drugom dijelu od samog početka bilo je prigoda s obje strane i dobrog futsala, ali rezultat se nije mijenjao do 38. minute kada je Uspinjača ublažila svoj poraz.
Čestitke momčadi i stručnom stožeru na velikoj pobjedi.

Sljedeći utorak 20.10. u 18:30 sati Crnica u 1/8 finala kupa dočekuje Petrinjčicu na Baldekinu, a u subotu 24.10. u 20:00 sati na Baldekin dolazi Futsal Dinamo.

Ne propustite pravi futsal tjedan na Baldekinu!

Vrsta utakmice: 1.HMNL
Kolo: 3.
Datum: 16.10.2020.

Vrijeme: 20:00 h
Dvorana: SD Sutinska vrela

Gledatelja: 100

MNK USPINJAČA GIMKA - MNK CRNICA - 3:5 (2:5)

Prvi sudac: Krešimir Grgurević (Sl.Brod)
Drugi sudac: Siniša Ličinić (Orahovica)
Treći sudac: Boris Stanić (Zagreb)

Mjeritelj vremena: Tomica Solenički (Jastrebarsko)

MNK USPINJAČA GIMKA: Ante Piplica, Silvio Toth, Tvrtko Ivan Pajalić, Renato Koturović, Ivan Matan, Antonio Gracin, Ante Matan, Matija Uremović, Ivan Obšivač, Josip Brkić, Bruno Jakovljević, Lovro Cigler, trener: Krešimir Ćosić

MNK CRNICA: Franko Bilić,  Šime Kuač, Marko Marčić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Roko Burčul, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Miloš Stojković, Antonio Perić, Vicenzo Ćaleta Car; trener: Mladen Perica;

Strijelci: 0:1 Vuković 3', 0:2 Vuković 5', 0:3 Radić 8', 0:4 Šamija 10', 1:4 Toth 12', 1:5 Šamija 13', 2:5 Toth 20', 3:5 Matan.