Uvjerljiv poraz u Makarskoj

18.4.2019. 13:01:49

U prvoj utakmici četvrtzavršnice za prvaka Hrvatske u predivnom dekoru Makarske dvorane sastali su se aktualni prvak Novo vrijeme i Crnica u kojem su Makarani zasluženo slavili. Novo vrijeme je u utakmicu ušlo sa svojim prepoznatljivim sastavom, ali s Bajrušovićem na klupi, dok je Crnica bila lišena usluga ozjeđenog Rafinhe, a Niko Škugor se ipak našao na klupi iako nije bio spreman za nastup. Veći dio prvog poluvremena Crnica je dobro parirala domaćinu. Makarani su poveli u 9.minuti, a Crnica je solidno parirala u nastavku. Dobar otpor Crnice slomili su Osredkar i Kazazić pred kraj poluvremena. Krajnji rezultat prvog dijela postavio je Dudu u 19.minuti. Kao i u prvom dijelu pokušala je Crnica s golman igračem, ali Lucas to kažnjava dva puta za redom za 6:0. Igra s golman igračem jednostavno nije urodila plodom pa se Radaj vratio na vrata. U 26.minuti Vuković , kapetan Crnice smanjuje na 6:1. Nakon nekoliko neuspjelih pokušaja smanjenja rezultata, Sokol pogađa za 7:1. Draž četvrtfinala osjetili su mladići Crnice Jelovčić i Marčić, a upravo je Marčić smanjio na 7:2 što je bio i konačni ishod utakmice.

Bez obzira na poraz čestitke našim dečkima i stožeru!

Uzvratna utakmica i prilika za popravni  igra se u subotu 27.4. u 20:00 sati na Baldekinu.

Prva HMNL - 1/4 finale doigravanja za prvaka Hrvatske
S.D. Makarska, Četvrtak 18.4.2019. (19:30 h)
Gledatelja: 500
Suci: Saša Tomić (Zagreb), Nikola Jelić (Varaždin), Stipe Divić (Imotski)
Mjeritelj vremena: Bartol Divić (Imostski)
Delegat: Antonijo Pejić (Split)

MNK NOVO VRIJEME - MNK CRNICA  - 7:2 (4:0)

MNK NOVO VRIJEME: Filip Bašković, Mate Vuković, Lucas Vinicius De Santana Brito, Igor Osredkar, Ante Sokol, Duje Bajrušović, Ivan Mladinov, Ivan Buljan, Marin Musinov, Vlado Andrijašević, Vinko Nižetić, Eduardo Farias de Souza, Saša Babić, Jakša Herceg;
trener: Teo Strunje

MNK CRNICA: Filip Radaj, Ivan Zorica, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Alen Protega, Božidar Jelovčić, Saša Subotić, Dragan Vuković (kap.), Josip Radić, Marinko Šamija, Antonio Perić;
trener: Mladen Perica

Strijelci: 1:0 Vuković 9', 2:0 Osredkar 17', 3:0 Kazazić 18', 4:0 Dudu 19', 5:0 Lucas 22', 6:0 Lucas 24', 6:1 Vuković 26', 7:1 Sokol 30',  7:2 Marčić 32'

Tekst: H. Miočević