Fusio centar Zagreb, srijeda 9.3.2016. u 20:00 sati

FC Nacional Zagreb - MNK Crnica Šibenik - 9:2 (7:0)

Suci: M. Džeko i B. Stanić (Zagreb)
Treći sudac: M. Lešković (Zaprešić) / Četvrti sudac: Lang (Zagreb)
Delegat: B. Bolanča (Zagreb)

Strijelci: 1:0 Kocić (4), 2:0 Protega (autogol, 8), 3:0 Kocić (9), 4:0 Osredkar (11), 5:0 Matošević (12), 6:0 Perić (17), 7:0 Kocić (19), 8:0 Matošević (22), 9:0 Perić (22), 9:1 Protega (29), 9:2 Vukičević (33).

NACIONAL: Josipović, Matošević, Banek, Klindić, Kocić, Novak, Perić, Pavlić, Surudžić, Grbeša, Osredkar. Trener Grdović.

CRNICA: Baričić, Grubišić, Vukičević, Protega, Mijat, Vuković, Čivljak, Jurković. Trener Jelovčić.

Zagrebački stroj po drugi puta pobijedio je momčad Crnice i plasirao se na završnicu Hrvatskog kupa. Nakon neočekivanog domaćeg poraza u prošlom kolu protiv Uspinjače domaćin je u ovu utakmicu ušao silno angažiran sa svojim najjačim sastavom i demonstrirao svoju moć protiv oslabljene Crnice koja je u Zagreb doputovala bez Radmana, Žarkovića, Ljubića i Žumberca. U drugom poluvremenu kad je trener Nacionala Grdović veću minutažu dao igračima koji nisu nositelji igre Crnica je bila ravnopravan protivnik što govori i rezultat drugog poluvremena od 2:2. Nakon završetka utakmice Nacional je već apsolviran i sve misli Crnice usmjerene su na derbi u Kninu kod Kijeva u petak u 20:30 sati.