Subota, 22. studenoga 2014. u 20:15 sati
Gledatelja: 200

MNK CRNICA Šibenik - MNK HAJDUK Split - 2:2 (0:0)

Suci: Andrej Topić(Solin) i Branko Vrzić (Šibenik)
Delegat: Oliver Živković (Šibenik)

Strijelci: 0:1 Suljić 32.min., 1:1 Vuković 36.min., 2:1 Mijat 38.min., 2:2 Mladin 39..min

MNK CRNICA: Baričić, Čačić, Vukičević, Žumberac, Junaković, Perica, Radman, Klisović, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić(kap), Jurković, Đaković. Trener: Željko Silov / Predstavnik kluba: Dragan Mišić

MNK HAJDUK: Kecojević, Ugrin, Igor Šuljić, Bučević, Gotovac(kap), Perković, Rubelj, Rožić, Ivor Šuljić, Mladin, Nazlić, Mandić, Mucić. Trener: Pjer Malvazija, Predstavnik kluba: Pavao Marinković

Kakva je to samo bila utakmica za sve ljubitelje malog nogometa. Bio je to pravi triler koji je uzbuđuvao strasti kod gledatelja i svih aktera utakmice. U prvom poluvremenu bilježimo dominaciju Crnice i nekoliko fenomenalnih šansi koje igrači Crnice nisu znali pretvoriti u pogodak. Jednostavno dojam je bio da nitko nezna što to Crnici treba da zabije. Možda da se vratar Hajduka makne s gola vjerojatno bi scenarij bio isti. U drugom poluvremenu priča ista, a glumci neko novi. Promašaji su  dalje kao glavna tema ovog dvoboja. Krenimo redom: Radman, Perica, Mijat, Vuković.... i to po više puta, ali kad ne ide onda ne ide. I kako to biva u sportu sve dođe na naplatu. Davno prije nas je izmišljena izjava "kad ne daš onda primiš" i upravo jedni takvu kontru iskoristio je Ivor Šunjić u 32. minuti i matirao fenomenalnog Baričića. Crnica je krenula na sve ili ništa i zaigrala s igračem više i Vuković odmah poravnava na 1:1. U tim trenucima Hajduk ima dva akumulirana prekršaja za redom koja maestralno brani Baričić . Za delirij u dvorani pobrinuo se Ante Mijat koj pravi "one man show" kroz obranu Hajduka i po sredini vratiju  snažno poentira za 2:1. Nakon toga Perica nije vidio samog Žarkovića na drugoj stativi koje je spreman čekao da poentira nego je pokušao sam i promašio. Atmosfera je u tim trenucima bila jako užarena na tribinama, ali svi prisutni su doslovno "pokisli" kada Radman nepotrebno pravi osmi prekršaj Crnice u drugom poluvremenu i Igor Šuljić je imao prigodu da iz trećeg akumuliranog pogodi na 2:2. I opet Baričić pokazuje zašto ga je Crnica angažirala i opravdava epitet igrača utakmice. Nakon što ti vratar obrani tri akumulacije prave momčadi ne gube utakmice, ali Crnica je ipak kapitulirala i minutu prije kraja Marko Mladin zabija za konačan rezultat 2:2.
U Crnici žale za bodovima iako su svjesni da se mora dogoditi i loš dan. Stoga ovo se mora što prije zaboraviti, izvući pouke i udući vikend ići po pobjedu u Split protiv Ustanika.