U PRIJATELJSKOM DVOBOJU POBJEDA NAD VRGORCEM

PRIJATELJSKA MALONOGOMETNA UTAKMICA
DOM SPORTOVA, VRGORAC
Petak, 10.2.2017. u 19:00 sati

HMNK "VRGORAC" - MNK "CRNICA" - 2:4 (2:4)

Strijelci: 0:1 Jurjević 2.min., 0:2 Radman 4.min., 1:2 Stanković 7.min., 1:3 Perišić 12.min., 2:3 Subotić 16.min., 2:4 Vuković 18.min.

HMNK VRGORAC: Herceg, Stanković, Pervan, Martinac, Kraljević, Subotić, Gašpar, Vuković, Šalinović, Raos
Trener: Mladen Perica Štrla

MNK CRNICA: Mišković, Radaj, Vukičević, Radman, Vuković, Šamija, Kosor, Peran, Jurjević, Bačelić, Perišić, Pavić, Jurković.
Trener: Boro Matan

U prijateljskom dvoboju Crnica je u vrgoračkom Domu sportova pobijedila domaćina rezultatom 4:2. Zanimljivo je da su u prvom poluvremenu postignuti baš svi zgodici dok su u drugom poluvremenu mreže mirovale. Trener Boro Matan u ovom dvoboju imao je priliku provjeriti sve igrače osim Mijata i Žumberca koji su bili opravdano odsutni. Nadamo se da je pobjeda u ovom dvoboju dobra najava početka proljetnog dijela prvenstva u kojem Crnicu očekuju najveći mogući izazovi. Čestitke igračima i treneru na dobroj utakmici.