Treća pobjeda u nizu - pao i Square u golijadi Crnice

14.4.2019. 20:28:45

U zanimljivoj utakmici zadnjeg kola regularnog dijela prvenstva Crnica je odličnom igrom porazila dubrovački Square. Crnica je nastupila bez ozljeđenih Rafinhe i Nike Škugora, a Square bez Darrera i Dos Santos Pelea. Crnica je do poluvremena vodila 2:0 pogocima Subotića, a odmah na početku drugog dijela na 3:0 povisio je kapetan Vuković. Sedam minuta prije kraja igru Squarea s igračem više kaznio je Šamija za velikih 4:0. U 35.minuti Rezo smanjuje na 4:0 prekrasnim udarcem sa sedam metara. Koju sekundu nakon Subotić maestralno pogađa za 5:1 i za svoj prvi ovosezonski hat-trick. Minutu nakom Protega sjajno pogađa za 6:1. Točku na "i" stavio je Vukičević u zadnjoj minuti za velikih 7:1 i pravi popop Squarea na Baldekinu.

Čestitke treneru i igračima na trećoj uzastopnoj pobjedi!

S ovom utakmicom završio je regularni dio prvenstva. Kao i na kraju prošle sezone Crnica je osvojila 30 bodova, a to je rezultat koji joj jamči ulazak u play off. A četvrtfinalu čeka nas aktualni prvak Mnk Novo vrijeme. Prva utakmica na rasporedu je sljedeći četvrtak, dakle već za četiri dana. Sad je bitno da se zaliječe ozljeđeni igrači i osvježi momčad te da bez i malo respekta uđemo u otvorenu futsal bitku s Makaranima.

Prva HMNL - 22.kolo
S.D. Baldekin, Nedjelja 14.4.2019. (20:00 h)
Gledatelja: 200
Suci: M.Đeko (ZG), B.Stanić (ZG), M.Šimatović(GS), J.Lulić (GS)
Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA - MNK SQUARE - 7:1 (2:0)

MNK CRNICA: Radaj, Zorica, Marčić, Vukičević, Protega,Jelovčić, Subotić, Vuković (kap.), Radić, Šamija, Perić; Radić; trener: Mladen Perica

MNK SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Hrvoje Cvjetković, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Matej Perić, Josip Nebergoj, Blago Gašpar, Bruno Sarruf Guimaraes Bruninho, Niko Zrilić, trener: Antun Bačić

Strijelci: 1:0 Subotić 12', 2:0 Subotić 14', 3:0 Vuković 22', 4:0 Šamija 33, 4:1 Rezo 35', 5:1 Subotić,  6:1 Protega 36', 7:1 Vukičević 40'

Tekst: H. Miočević