Suci: Vedran Babić (Split) i Marijo Rajčić (Kaštel Stari)

Strijelci: 0:1 Žarković, 0:2 Radman, 0:3 Mijat, 1:3 Rožić

MNK HAJDUK: Prusac, Tustonjić, Rubelj, Rožić, Šuljić, Milas, Martić, Matulić, Tešija, Šakić, Nazlić
Predstavnik kluba: Pavle Marinković Pako

MNK CRNICA: Baričić, Vukičević, Žumberac, Ljubić, Radman, Protega, Žarković, Mijat, Jurković, Grubišić
Predstavnik kluba: Dragan Mišić, Trener: Robertino Jelovčić

Na gostovanju u Splitu protiv Hajduka koje je već tjednima ranije označeno kao jedna od najvažnijih utakmica Crnica je ostvarila toliko priželjkivanu pobjedu i na taj način sjajno otvorila proljetni dio prvenstva 2.HMNL. Crnica je u ovom dvoboju nastupila bez svog najboljeg strijelca i ponajboljeg igrača Dragana Vukovića čija je hitrina uvelike nedostajala. U svim dosadašnjim utakmicama između ova dva protivnika domaćin je uvijek bio neugodan protivnik za šibenske malonogometaše i respekt iz redova Crnice nije izostao u ovom dvoboju. Od početka utakmice Crnica je iskusno kontrolirala svaki segment igre i nametnula se kao bolji i odlučniji  protivnik koji želi donijeti tri boda u Šibenik. Nakon što je Josip Vukičević u 6.minuti sjajno prošao lijevom stranom svi su već loptu vidjeli u golu, ali ispriječila se stativa, nekoliko minuta nakon toga Radman ne uspijeva realizirati jako dobru šansu. Nakon što je Joško Žarković odličnim udarcem pogodio za 0:1 u 10.minuti sve se činilo lakše i Crnica je počela slobodnije igrati. Do kraja poluvremena Radman i Mijat su rutinski poentirali nakon lijepih akcija i postavili konačni rezultat poluvremena 0:3. U drugo poluvrijeme Crnica nije baš najbolje ušla i Hajduk je smanjio na 1:3. U tim trenucima domaćin je bio opasan i težio totalnom povratku u rezultatski egal. U nadigravanju s domaćinom Crnica je uspjela promašiti nekoliko fantastičnih šansi na koje je odlično reagirao vratar domaćina Prusac. Hajduk je zadnjih šest minuta pokušao s igračem - vratarom, ali nije ozbiljnije zaprijetio i rezultat do kraja utakmice ostao je nepromijenjen i Crnica je put Šibenika odnijela ono što je i tražila-pobjedu!
U sljedećem kolu Crnica je trebala gostovati u Metkoviću, ali pošto je Metković odustao od natjecanja momčad će biti slobodna. Sljedeća utakmica je na rasporedu za dva tjedna na Baldekinu kad će u goste stići Mejaši.