Svakom po bod u pravom derbiju

24.10.2020. 20:25:07

Na maksimalno ispunjenom Baldekinu Crnica i Dinamo podijeli su bodove. Nakon što je u prošlom kolu zabio Uspinjači u trećoj minuti kapetan Vuković je isto ponovio i Futsal Dinamu za vodstvo Crnice 1:0. Imala je Crnica prilike da ode na dva razlike, ali Herceg je tradicionalno protiv Crnice fantastičan. Ipak, u 14.minuti Prgomet poravnava rezultat na 1:1. Do kraja poluvremena Crnica je pokušavala vratiti vodstvo, ali gosti su bili borbeni i disciplinirali i sačuvali nerješeno. U 26. minuti Crnicu u vodstvo dovodi Subotić rutinirano na drugoj stativi. U 28. minuti dosuđen je slobodan udarac za Crnicu na devet metara i isključenje Jakova Mudronje zbog drugog žutog kartona. I onda trenutak za futsal anale i sigurno jedan od najljepših pogodaka u karijeri Subotića. Subotić izvodi slobodan udarac, Herceg izlazi u ravninu živog zida, Subotić to osjeća i izvodi mitski lob "pod prećku" za veliko slavlje domaćih navijača.  U 32. minuti Škugor izlazi zbog ozljede, a Prgomet smanjuje na 3:2 i vraća utakmicu u egal. Minutu nakon bomba Kanjuha za poravnanje rezultata na 3:3. Nevjerojatni povratak Dinama u utaknicu u nepune dvije minute. Imao je Dinamo sjajnu progodu za potpuni preokret, ali Bilić je odlično obranio. Na drugoj strani Subotić je u dva navrata bio blizu hat-tricka, ali za malo je to prošlo tih uz stativu oba puta. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Crnica može žaliti za dva propuštena boda jer je imala vodstvo 3:1.

Čestitke jednoj i drugoj momčadi !!!

Sljedeće kolo 30.10. (petak) u 20:00 sati Crnica gostuje u Sesvetama kod Alumnusa i to u direktnom televizijskom prijenosu.

Treći sudac: Goran Duvnjak (Solin)

Mjeritelj vremena: Antonio Mutić (Šibenik)

Delegat: Ivan Juras (Split)

MNK CRNICA: Franko Bilić,  Šime Kuač, Marko Marčić, Božidar Jelovčić, Niko Škugor, Roko Burčul, Saša Subotić, Josip Radić, Marinko Šamija, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Miloš Stojković, Antonio Perić, Dominik Nadoveza; trener: Mladen Perica;

MNK FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Nikola Badrov, Davor Kanjuh, Mihovil Prgomet, Filip Novak, Ivan Pavlić, Toni Vučković, Daniel Matković, , Jakov Mudronja, Luka Bijelić: trener: Alen Jukić

Strijelci: 1:0 Vuković 3', 1:1 Prgomet 14' , 2:1 Subotić 26', 3:1 Subotić 28', 3:2 Prgomet 32', 3:3 Kanjuh 34',

Crveni karton: Jakov Mudronja (F.Dinamo) u 28.minuti (drugi žuti karton)