MNK AURELIA Vinkovci - MNK CRNICA Šibenik - 2:5 (0:2)

Mjeritelj vremena: Željko Kelava

AURELIA: Mario Mendeš, Boris Ivoković, Ivan Borković, Ivan Pinter, Hrvoje Zagorac, Mladen Crnaić, Davor Kujundžija, Željko Plavšić, Filip Šimunović, Josip Grbanović, Ivan Bukna, Luka Zovko, Kristian Šoštar, Marko Blekić.

CRNICA: Rafael Baričić, Krste Klisović, Josip Božinović, Ivan Perica, Dragan Radman, Mate Bugarija, Joško Žarković, Dragan Vuković, Dino Belakušić, Ante Rašić, Niko Đaković,

Trener: Željko Silov / Predstavnik kluba: Dragan Mišić

STRIJELCI: 0:1 Radman (4′), 0:2 Vuković (20′), 0:3 Vuković (28′), 1:3 Grbanović (31′), 1:4 Bugarija (35′), 2:4 Bukan (38′), 2:5 Bugarija (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Aurelia 9 (4+5); Crnica 7 (3+4)

ŽUTI KARTONI: Božinović (29′) – CRNICA

Vrlo važnu pobjedu ostvarili su šibenski malonogometaši u ravnoj Slavoniji na gostovanju kod Aurelie. Crnica je slavila rezultatom 2:5 i na taj način upisala svoju drugu pobjedu od ukupno tri odigrane utakmice. Od početka susreta bilo je jasno da je Crnica došla po bodove. Crnica se od prve minute postavila jako, vodila igru i diktirala tempo utakmice, a domaćina je prisilila da čeka grešku i da eventualno možda pokuša iz kontre ugroziti vrata jako dobrog Rafaela Baričića. Radman je doveo Crnicu vrlo rano u vodstvo i nakon toga uslijedila je nevjerojatna serija promašaja gostiju. Neke šanse obranio je domaći vratar, a neke su otišle tik uz vratnicu. U takvoj igri i neefikasnosti, te s nekoliko individualnih  grešaka  Crnica je omogućila domaćinu nekoliko izglednih prilika koje je Baričić maestralno obranio. Ipak u zadnjim sekundama prvog poluvremena Vuković je postigao zgoditak i na taj način postavio rezultat poluvremena 0:2 koji je sigurno zaslužen. Na početku drugog poluvremena Crnica je opet dominirala, promašivala šanse sve do 28. minute kada je nakon stative Božinovića lopta došla do Vukovića na 7 metara, a on ju je zakucao opet od stativu u vrata i postavio velikih 0:3. Aurelia se nije dala i u 31.munuti zabili su zgoditak i unijeli nemir u redove Crnice, ali sve dvojbe razriješio je Mate Bugarija zabivši u 35.minuti za  1:4. Točno dvije minute prije kraja opet je Aurelia smanjila na 2:4, ali više od toga nisu mogli jer je Crnica u ovom susretu bila bolji protivnik. Konačni rezultat susreta postavio je Bugarija minutu prije kraja postavivši konačan rezultat utakmice 2:5.

Crnica je s ovom pobjedom druga na tablici sa šest osvojenih bodova i sljedeće kolo put je vodi u Zagreb protiv Futsal Dinama. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 31.5. u 19:00 sati u maloj dvorani Doma sportova.