SPLIT TOMMY PORAZIO CRNICU

9.3.2017. 8:41:50

U prvom kolu juniorske lige za razigravanje za odlazak u završnicu Prvenstva Hrvatske Split Tommy je na Meterizama zasluženo slavio protiv juniora Crnice. Utakmica je bila vrlo dobra, dinamična, Split Tommy je poveo na samom početku, a Crnica je do poluvremena izjednačila i imala svoje prilike da možda dođe i u vodstvo, ali na žalost to joj nije pošlo za rukom. U drugom poluvremenu do izražaja je došla jača klupa i širi kadar Split Tommy i to su na najbolji mogući način iskoristili. Tommy je otpor Crnice slomio tek u zadnjih šest minuta utakmice. Crnica u sljedećoj utakmici u subotu u 11:00 sati gostuje kod Vrgorca, a vjerojatno je jasno da će se upravo sa Vrgorcem boriti za to drugo mjesto koje bi ju odvelo na završnicu prvenstva Hrvatske.

MNK CRNICA - FC SPLIT TOMMY - 1:4 (1:1)

Suci: Ivan Mujan i Edo Vulić (Split)
Delegat: Dražen Bumbak (Šibenik)

MNK CRNICA: Radaj, Vukičević, Šalković, Knežević, J. Matković, M. Matković, Bakula, Ljubić, Ademi, Marčić, Jurin;
Trener: Ante Mijat

FC SPLIT TOMMY: Pavlović, Vladović, Jurjević, Tešija, Kovačić, Belas, Kirevski, Baran, Vučica, Kosor, Špar, Muše;
Trener: Ivo Jukić

Strijelci: 0:1 Baran u 2.min., 1:1 Ljubić u 11.min., 1:2 Kirevski u 29.min., 1:3 Jurjević u 31.min, 1:4 Belas u 32.min.