Dvorana na Baldekinu, Nedjelja 8.11.2015. u 20:00 sati

Mjeritelj vremena: Marijo Ćaleta Car

Gledatelja: 350

CRNICA: Rafael Baričić, Ivan Zorica, Matej Grubišić, Josip Vukičević, Dragan Radman, Bruno Čivljak, Joško Žarković, Ante Mijat, Dragan Vuković, Mario Žumberac, Niko Škugor, trener: Robertino Jelovčić

TORCIDA: Luka Kovač Levantin, Marko Dubovac, Antonio Juretić, Duje Bačić, Ivan Bezmalinović, Dean Banić, Ante Mijić, Josip Juretić, Antonio Grubelić, Jurica Vodanović, predstavnik kluba: Gordan Šangut

STRIJELCI: 1:0 Škugor (4′), 2:0 Radman (6′), 2:1 Bezmalinović (6′), 3:1 Vuković (7′), 3:2 ag-Radman (7′), 3:3 J.Juretić (8′), 4:3 Vuković (17′), 5:3 Vuković (37′), 6:3 Vuković (38′), 7:3 Radman (39′), 7:4 J.Juretić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 5 (3+2); Torcida 4 (1+3)

ŽUTI KARTONI:
Vukičević (32′) – CRNICA
Bezmalinović (12′), J.Juretić (25′), Mijić (27′) – TORCIDA

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Vuković (CRNICA)

U fantastičnoj utakmici 6. kola Crnica je na Baldekinu pobijedila Torcidu teško, ali više nego zasluženo. Tijekom cijelog susreta Crnica je bila bolji protivnik, imala više od igre, ali uporni gosti disciplinirano su se branili i nerijetko bili opasni po vrata Crnice. Za Crnicu je sve izgledalo idilično kod rezultata 3:1 i tad se činilo kako će domaći elegantno privesti utakmicu kraju. Gosti zasigurno nisu razmišljali na taj način te su se upornošću vratili na 3:3.Krajem prvog poluvremena na scenu je stupio Josip Vukičević koji je napravio pravi mali "dar mar" i namjestio Vukoviću za 4:3. Crnica je odlično ušla u drugi dio, ali pogodak je bilo nemoguće postići, a na vratima Torcide briljirao je mladi Luka Kovač. Otpor Torcide Crnica je tek slomila tri minute prije kraja utakmice pogotkom Vukovića koji je briljirao u ovoj utakmici i postigao čak četiri zgoditka. S ovom pobjedom Crnica je zadržala stopostotni učinak i sad na svom kontu ima velikih 18 bodova, dva više od drugoplasiranog Ustanika. U sljedećem kolu Crnica gostuje u svom susjedstvu kod momčadi Jezera. Očekujemo pune tribine, pravi sportski spektakl i maksimalnu koncentraciju na putu ka novoj pobjedi.