ŠAMIJA I PERIŠIĆ POBJEDNCI TURNIRA U KINI

23.10.2017. 9:32:13

Dva ponajbolja igrača MNK "Crnica" Marinko Šamija i Stjepan Perišić ujedno i članovi hrvatske futsal reprezentacije pobjednici su međunarodnog pozivnog futsal turnira održanog u Kineskom gradu Changshu na kojem su sudjelovali Vijetnam, Nizozemska i domaćin Kina.
Izabranici Mate Stankovića u posljednjem su nastupu na turniru u Changshu odigrali najbolje i ostvarili najuvjerljiviju pobjedu. U pobjedi 3:0 Hrvatska je povela autogolom u prvom poluvremenu, da bi u nastavku Sekulić i Kanjuh otklonili sve dvojbe i osigurali uvjerljivu pobjedu.
Uvjerljivom pobjedom Hrvatska je pred Nizozemsku postavila težak ispit. “Tulipani” su za ukupnu pobjedu trebali slaviti protiv Vijetnama s 4 gola razlike, no susret je okončan remijem 2:2.
Uz pobjednički trofej naši su igrači ostvarili i dva pojedinačna priznanja. Najbolji igrač turnira je Davor Kanjuh, dok je za najboljeg vratara proglašen Žarko Luketin. Čestitamo reprezentaciji Hrvatske i igračima Crnice na sjajnom uspjehu!