REMI SA ZAGREBAČKIM STUDENTIMA

9.11.2018. 21:10:06

U utakmici šestog kola Prve HMNL Crnica i Alumnus podijelili su bodove na Baldekinu. Remi kao konačan rezultat može zadovoljiti Crnicu ako se uzme u obzir kretanje rezultata. Odmah na početku utakmice gosti su sa dva zgoditka šokirali domaćina i poveli 0:2.
Nakon presinga Crnice da smanji zaostatak Alumnus je došao i do trećeg zgoditka. Srećom odličnim udarcem smanjuje Niko Škugor i na poluvrijeme se odlazi sa rezultatom 1 : 3 za goste.
U drugo poluvrijeme Crnica ulazi agresivno sa nekoliko odličnih prilika, ali vratar Modrušan brani fantastično ! Nakon nekoliko dobrih prilika Crnice, ipak Alumnus povećava vodstvo na 1 : 4.
Zadnjih deset minuta Crnica igra maestralno sa visokim presingom te nakon niza odličnih prilika smanjuje preko Subotića na 2 :4. Imao je i Alumnus svojih prilika ali je Mišković branio odlično. Vrijedno je spomenuti i gredu Protege. Ali pred kraj utakmice Subotić odličnim asistencijama upošljava prvo Šamiju a zatim i Vukičevića te u samo jednoj minuti postižu dva zgoditka za konačan rezultat 4 : 4. Alumnus je pokušao zadnje četiri minute sa igračem-vratarom, ali Crnica je dobro stajala u obrani i par puta dobro zaprijetila Alumnusu i zamalo skroz preokrenuli rezultat.
Iako je Crnica u ovom susretu očekivala pobjedu na kraju ipak treba biti zadovoljna sa bodom. Već sljedeći petak prilika je za novi izazov kada nas čeka gostovanje u Splitu protiv FC Split.

Tekst: H.Miočević