JUNIORI:

MNK MURTER - MNK CRNICA - 2:2 (1:1)

Suci: Rino Pavlov i Mladen Mravulj (Split)
Delegat: Dražen Bumbak (Šibenik)

Strijelci: 1:0 Noa Mudronja u 5.min., 1:1 Marko Marčić u 9.min., 2:1 Franko Knez u 23.min., 2:2 Marko Marčić u 35.min.

MNK MURTER: Dume Jušić (kap., Luka Turčinov, Šime Lovrić, Noa Mudronja, David Vodopija, Jakov Mudronja, Franko Knez, Jakov Jelić
Trener: Toni Juraga

MNK CRNICA: Filip Radaj, Adrijan Ademi, Dario Šalković, Jure Matković, Mate Matković, Kristijan Knežević, Frane Bakula, Marko Marčić, Krste Klisović (kap.), Luciano Mutavdžija
Trener: Ante Mijat

U pravoj prvenstvenoj, nadasve borbenoj i ne baš kvalitetnoj predstavi Murter i Crnica podijelili su bodove odigravši 2:2. Murter je na početku krenuo nešto konkretnije i u petoj minuti je zasluženo poveo preko Noe Mudronje nakon jedne greške obrane Crnice na desnoj strani uz out liniju. Nakon što je domaćin poveo Crnica je preuzela inicijativu, bila bolja momčad na terenu, a plod toga je izjednačenje Marka Marčića u 9.minuti. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1:1. U drugom poluvremenu počelo je vrlo borbeno. Crnica je imala lijepu šansu  u 21.minuti no napadači nisu uspjeli ugurati loptu u vrata. U 23. minuti nakon fenomenalne akcije Murtera preko cijelog terena Franko Knez je doveo domaćina u vodstvo. Crnica je odmah krenula u igru s igračem vratarom, dugo lomila domaćina, a izjednačujući pogodak došao je tek minutu prije kraja kada Marko Marčić postavlja konačan rezultat ove utakmice na 2:2.