Prvi ovosezonski Top Tim futsal Masters U-9

22.10.2019. 14:57:34

U subotu ujutro od 9:00 sati u SD Meterize očekuje nas prvi ovosezonski Top Tim futsal masters U-9 za djecu 2010. i mlađi. Na njemu će nastupiti pet klubova sa čak osam momčadi od čega Bonito, Primošten i Uspinjača sa po dvije momčadi. Utakmice se igraju 15 minuta bez poluvremena, a finale je predviđeno za 14:00 sati. Na prvom mastersu sudjeluju naši dragi gosti iz Zagreba MNK Uspinjača Gimka, Crnica, Bonito, Primošten i Jezera. Prvi je ovo od pet ovosezonskih mastersa, drugi će se igrati u prosincu, dok preostala tri mastersa očekuju nas u veljači, travnju i onaj završni u lipnju 2020. godine na kojem će se proglasiti i ukupan pobjednik svih pet mastersa.
Sve one koji vole sport i druženje te koji uživaju u nadmetanju najmlađih pozivamo u subotu na Meterize jer zasigurno im neće biti dosadno!