Prvi domaći poraz

13.12.2019. 12:44:02

Nakon uvodnog ispitivanja snaga i prigode Stojkovića koju je vrhunski obranio Odža uslijedila su dva nezgodna, ali ne pretjerano jaka udarca Kozarića i Kraljevića koja su završila iza leđa Savolainena. U 9.minuti sjajnim udarcem iz voleja smanjio je Miloš Stojković. U nastavku je Vrgorac zatresao okvir gola, a Crnica nastojala doći do poravnanja. Najbliže je bila u 15.minuti kada je u svega četrdeset sekundi imala tri vrhunske prigode preko Vukovića, Pavičića i Šamije, ali bez sretnog epiloga. Da moraš primiti kad ne zabiješ dokazao je Luka Suton u 16.minuti. u 23.minuti kapetan Vuković kao brzi vlak prolazi Jelavića i špicom zabija u suprotne rašlje za 2:3. U 30.minuti Jelavić udarcem iz daljine opet dovodi Vrgorac na dva razlike. U 33.minuti Crnica je ušla u bonus nakon toga morala bi biti oprezna, a to je bio dodatni uteg protiv vrlo dobrog Vrgorca. Crnica je tri minute prije kraja pokušala s igračem više, ali odmah je bila kažnjena preko Luke Sutona i Duška Martinca za 2:6. Do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao.

Čestitke Vrgorcu! Pobjeda itekako zaslužena u kojoj je Crnica lošije nego inače igrala obranu i malo više griješila, dok je Vrgorac na golu imao čudesnog Marka Odžu!

Čestitke i Crnici na sjajnoj jeseni. Biti među četiri momčadi u ovako jakom natjecanju mije mala stvar. Bravo za igrače i stručni stožer.

Delegat: A.Pejić (Podstrana)

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić, Niko Škugor, Saša Subotić, Robert Vinko Pavičić, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica

VRGORAC: Odža, Sesar, Martinac, J.Suton, L.Suton, Marinović, Gašpar, Turić, Jelavić, Babić, Kozarić, Kraljević, Vučić; trener: Arben Ademi

STRIJELCI: 0:1 Kozarić 4', 0:2 Kraljević 5', 1:2 Stojković 9', 1:3 Luka Suton 16', 2:3 Vuković 23', 2:4 Jelavić 30', 2:5 L.Suton 38', 2:6 Martinac 39'