Poraz u produžecima za kraj sezone

8.7.2020. 20:11:01

U važnoj utakmici četvrtfinala doigravanja koje je i jednoj i drugoj momčadi bila utakmica sezone Square je imao više sreće, znanja i mudrosti u produžecima te slavi ulazak u polufinale. Kao što se očekivalo domaćin je krenuo napadački, a Crnica je bila agresivna i disciplinirana. U šestoj minuti domaćin pogađa vratnicu, a iz kontranapada Vuković zabija za vodstvo Crnice. U 12.minuti Đuraš vraća stvari na početak i zabija za 1:1. Pošto je Crnica od 14.minute bila opterećena sa pet prekršaja trener Perica u 16.minuti vadi iz igre Savolainena i uvodi Niku Škugora kao petog igrača u polju i upravo Škugor zabija za vodstvo Crnice 2:1. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Na samom početku drugog dijela Gašpar dobiva crveni karton, ali Crnica ne uspjeva zabiti s igračem više. U 29.minuti Šamija elegantno pogađa za 1:3. Dvije minute nakon penal za Square kojeg pogađa Micevski. U 32. minuti griješi Šamija, a Cvjetković ne oprašta za 3:3. Do kraja utakmice unatoč šansama na obje strane rezultat se nije mijenjao te su uslijedili produžeci. U 3.minuti prvog produžetka Square dolazi prvi put u vodstvo na ovoj utakmici nakon nepotrebne greške u redovima Crnice. Odmah na početku drugog poluvremena Crnica kreće s Škugorom u ulozi igrač vratar, ali nije bila dovoljno opasna kao u prvom poluvremenu te u ovoj riskantnoj igri prima još tri pogotka za konačnih 7:3.
S ovim porazom Crnica je zaključila futsal sezonu. Opći dojam je da je ekipa odigrala veći dio sezone fenomenalno, ali zadnjih nekoliko utaknica nije uspjela uhvatiti pobjednički ritam te su nijanse odlučile sa u četvrtfinalu završi svoj ovosezonski pohod. Nema plakanja za ničim jer lopta je okrugla. Sad slijedi kratki odmor pa pripreme za sljedeću sezonu!