PORAZ U KUPU

4.12.2018. 9:46:48

U polufinalu kupa Dalmacije u Tisnom Crnica je poražena od Jezera rezultatom 3:2. Od samog početka utakmice Crnica je imala loptu u svojim nogama te gradila napade tijekom svih dvadeset minuta, ali veliki broj prilika što je stvorila fantastično je obranio vratar Jezera Damjan Pirjak. On je najzaslužniji što je njegova momčad na poluvremunu izvukla pozitivan rezultat. Jezera su se uglavnom bazirala na kontre i polukontre te u dva navrata zaprijetili, ali Radaj je bio siguran. U drugo poluvrijeme Crnica je ušla vrhunski, a u prvih prt minuta drugog dijela promašila čuda. Malo je nazvati čuda sve te promašaje. A kako to biva u 28.minuti Jezera iz kontre zabijaju za 1:0 preko Fatovića.  Crnica se žalila da je lopta prešla liniju na sredini igrališta i izašla vani, ali Rino Pavlov je pustio da se igra. Nakon primljenog pogotka Crnica je napadala furiozno, ali takva igra ostavljala je dosta prostora domaćinu. Zadnje tri minute trener Perica pokušao je s Nikom Škugorom u ulozi igrač vratar. Minutu i pol do kraja penal za Crnicu realizira Radić. Crnica nastavlja s golman igračem, a Šamija griješi u dodavanju i Jezera sa svoje polovice pogađaju za 2:1. Pola minute do kraja nakon još jedna greška Crnice u obrani i Jezera povisuju na 3:1. 15 sekundi do kraja Niko Škugor smanjuje na 3:2, ali za nešto više vremena nije bilo.
Ovo je još jedan dokaz što je to kup natjecanje. Čestitke domaćinu na pobjedi koja je zaslužena jer su se časno branili, obranili i na kraju kaznili greške Crnice.
Ništa nije tragično, sezona ide dalje, prvenstvo se nastavlja, već u petak u 20:00 sati gost Baldekina je Mnk Brod 035.
Pozivamo sve naše simpatizere da dođu u što većem broju i da nas podrže u zadnjoj domaćoj utakmici u uspješnoj 2018. godini.

Hrvatski malonogometni kup - regija jug - 1/2 finale
Utorak, 4.12. u 20:00 h, SD Tisno
Gledatelja: 150

MNK JEZERA - MNK CRNICA - 3:2 (0:0)

Suci: Andrej Topić (Split), Rino Pavlov (Kaštel Gomilica), Marko Munjiza (Split)
Delegat: Tomislav Ćurković (Zadar)

MNK CRNICA: Radaj, Mišković, Marčić, Vukičević, N.Škugor, I.Škugor, Subotić, Protega,  Jelovčić, Vuković (kap.), Ljubić Šamija, Perić, Radić;
Trener: Mladen Perica Štrla

Strijelci: 1:0 Fatović 28', 1:1 Radić 39', 2:1 K. Klarin 40', 3:1 Kolega 40', 3:2 Niko Škugor 40',

Tekst: H.Miočević