PORAZ OD KADETA SPLIT TOMMY-a

16.3.2017. 23:52:01

U 5. kolu kadetskog razigravanja za odlazak na Prvenstvo Hrvatske kadeti Split Tommy-a pobijedili su Crnicu na Meterizama rezultatom 3:1. Split Tommy je na poluvremenu vodio rezultatom 1:0,da bi odmah u nastavku poveo rezultatom 2:0. Crnica je u nastavku smanjila rezultat na 2:1 preko Mušćeta. Domaćin je veći dio utakmice igrao s igračem-vratarom i u takvoj igri bilo je dosta prilika. Dvije minute prije kraja Crnica je imala zicer za izjednačenje, ali nije bio preciznosti, a minutu i pol prije kraja upropaštena je još jedna velika prigoda Crnice. Kazna je stigla nekoliko sekundi prije kraja kada je Split Tommy postavio konačan rezultat utakmice 1:3.
Split Tommy se ovom pobjedom plasirao na završnicu PH dok će o drugom putniku odlučivati utakmica u Dubrovniku između Crnice i Squarea.