Podjela bodova u Splitu

23.11.2019. 19:32:34

U vrlo zanimljivoj utakmici 6.kola Prve HMNL Crnica  i Split podijelili su bodove odigravši 2:2 na Gripama. Utakmica je to u kojoj je Crnica tražila potvrdu vrlo dobrog ulaska u sezonu, a Split prvu prvenstvenu pobjedu. Domaćina je u vodstvo doveo Ćorluka u 3.minuti, a kapetan Crnice Vuković izjednačio je u 7.minuti. Nakon toga vidjeli smo nekoliko itekako dobrih prigoda s jedne i druge strane, ali do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. U 24.minuti Saša Subotić dovodi Crnicu u vodstvo koje je trajalo sve do penala za Split u 33.minuti kojeg je realizirao Perić, a prije toga ga skrivio šibenski Perić. Pri rezultatu 2:1 imala je Crnica dvije do tri vrhunske prigode, ali nije bilo sreće i preciznosti da se utakmica privede u svoju korist i za tim ostaje žal. Nakon poravnanja Crnica je treško igrala s obzirom da je imala uteg od pet prekršaja. Do kraja utakmice Split je pokušao s igračem-vratarom, ali bez većih uspjeha i utakmica je završila podjelom bodova.

Čestitke igračima i stručnom stožeru na još jednoj kvalitetnoj izvedbi!

Nakon ovog prvenstvenog dvoboja u utorak na Gripama čeka nas utakmica četvrtfinala kupa istih protivnika.

Treći sudac: Mislav Đeko (Zagreb)
Četvrti sudac: Tomislav Solenički (Jastrebarsko)
Delegat: Luka Klaić (Gruda)

FC SPLIT: Čizmić, Ćorluka, Perić, Jefferson, Caputo, Pavlović, Sučić, Hrstić, Kirevski, Marić (kap.), Tešija, Simpson; trener: Teo Strunje

MNK CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Robert Vinko Pavičić, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Tony Rubelj, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Ćorluka 3', 1:1 Vuković 7', 1:2 Subotić 24', 2:2 Perić 33' (penal),