9. KOLO; Četvrtak 2.3.2017. u 20:30 sati

Suci: Marijo Rajčić (Kaštel Stari) i Edo Vulić (Split)

MNK MURTER: Jušić, Turčinov, G. Mudronja, Lovrić, J. Mudronja, Musić, Pleslić, Vodopija;
Trener: Slađan Maturina

MNK CRNICA: Radaj, Šego, Perkov, Ćaleta-car, Ljubić, Jurin, Bura, Mušćet, Ivić, Nadoveza, Grubišić, Klarić;
Trener: Ivan Zorica

Strijelci: 0:1 G. Mudronja u 17.min., 1:1 T. Jurin u 22.min., 1:2 F. Radaj u 25.min., 2:2 J. Mudronja u 28.min, 2:3 T. Jurin u 28.min., 2:4 F. Radaj u 28.min., 2:5 T. Mušćet u 30.min.

Pobjedom u zadnjem kolu kadeti Crnice postali su prvaci svoje regije i samim time stekli pravo ulaska u regionalno razigravanje u kojem će ih čekati Split Tommy i dubrovački Square. Prije kadeta isti podvig napravili su i juniori koji su postali prvaci svoje regije i također u regionalnom razigravanju snage će odmjeriti sa Split Tommy i HMNK Vrgorac. Veliki je to uspjeh klupske škole futsala i zaista klub može biti ponosan na svoju mladost koja ga je dostojno predstavljala na svim utakmicama.
Utakmica kadeta u Murteru bila je zaista zanimljiva, iako ne izuzetno kvalitetna kao neke utakmice ranije između ove dvije momčadi. Murteru je u ovoj utakmici trebala pobjeda za prvo mjesto, dok je Crnica tražila barem neriješen rezultat da postane prvak. Važnost utakmice sigurno je sputala i jedne i druge, ali bitno je bilo pokazati karakter pobjednika, a to sigurno mladići Ivana Zorice imaju. Murter je poveo početkom drugog poluvremena pogotkom Gabrijela Mudronje nakon asistencije sjajnog Jakova Mudronje. Murter je imao priliku i povisiti vodstvo, ali Radaj na golu bio je nesavladiv. Nekoliko minuta nakon primljenog pogotka Jurin sjajno pogađa za 1:1 i veliko slavlje Crnice. Šest minuta prije kraja vratar Radaj sječe jednu loptu, prolazi desnom stranom dvojicu igrača Murtera i u maniri rasnog strijelca pogađa za 1:2 i delirij u redovima Crnice. Murter tada kreće u igru s igračem-vratarom i Crnica vrlo brzo pravi šesti akumulirani prekršaj, a što kažnjava Jakov Mudronja preciznim udarcem za 2:2. Tri minute prije kraja Murter pravi šesti akumulirani prekršaj, a Jurin je precizan sa deset metara i opet donosi prednost Crnici. Minutu nakon toga točku na sigurnu pobjedu stavio je Filip Radaj pogodivši sa svojih vrata za 2:4. U zadnjim sekundama dvoboja pobjedu je potvrdio Tino Mušćet uguravši loptu u vrata za konačnu potvrdu velikog uspjeha i rezultat 2:5.
Kadeti Crnice već sredinom sljedećeg tjedna nastavljaju svoj udarni tempo regionalnim razigravanjem. U prvoj utakmici gostuju u Splitu protiv Split Tommy-a. Cilj je već ostvaren, a sada mogu nastaviti uživati i opušteno igrati i baš zato vjerujemo u njih da će biti još bolji i još uspješniji.