POBJEDA PROTIV VRLO DOBROG GENIUSA

19.3.2017. 4:37:37

U vrlo kvalitetnoj i sadržajnoj utakmici Crnica je pobijedila na Baldekinu splitski Genius rezultatom 6:4. Fantastična Crnica u prvih 55 sekundi postigla je dva expresna zgoditka preko Pavića, a potom i Perišića i sve je mirisalo da će to biti jednostavna i rutinska pobjeda. Međutim, Genius nije razmišljao na taj način nego je vrlo brzo odgovorio prreko Mihovilovića i smanjio prednost na 2:1. Minutu prije kraja vratar Crnice Mihaljević napraio je penal koji je bio i više nego očigledan te su momčadi otišle na odmor s rezultatim 2:2. U drugom poluvremenu Crnica je ušla s namjerom da što prije zabije i upravo tako je bilo već u 22.minuti kada je Pavić s 12 metara probio nemoćnog Rogića. Nakon toga Pavić, Šamija i ponovno Pavić uništili su sve nade gostiju u pozitivan rezultat. U zadnjim minutama Genius je samo ublažio poraz na 6:4.

MNK CRNICA - MNK GENIUS - 6:4 (2:2)

Suci: Vedran Babić (Split) i Mario Pavela (Čaporice)
Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA: Mihaljević, Žumberac, Pavić, Perišić, Šamija, A. Vukičević, J. Vukičevič, Bačelić, Jurjević, Mijat, Vuković, Jutković;
Trener; Robertino Jelovčić

MNK GENIUSA: Rogić, Đikić, Juras, Vučemilovič-Grgić, Duvljak,Caktaš, Pulić, , Mihovilović, Ljiljanović, Roso;
Trener: Boženko Špar.

Strijelci: 1:0 Pavić 1.min., Perišić, Perišić 1,min., 2:1 Mihovilović (30.min., 3:1), 30,min , 2:2 Mihaljević, 3:2 Pavić 32.mim., 4:2 Pavić, 5:2 Šamija, 6:2 Pavić, 6:3, Dikič 38.min., 6:4 Đikić 38.min.