Suci: Robert Kulušić(Split) i Marijo Rajčić (K.Stari)

MNK CRNICA: N. Đaković, M. Grubišić, Klisović, Junaković, Bugarija, Mijat, Žarković, Vuković, Belakušić, Jurković, Rašić
Trener: Željko Silov, Predsstavnik kluba: Željko Silov

HMNK TROGIR: Juranović, Barišić, Lučin, Bujas, Paraman, Kursan, P.Kursan, Palada
Predstavnik kluba: Ivan Tomaš

Strijelci: 1:0 Vuković 18.minuta, 2:0 Mijat 19.minuta, 3:0 Vuković 20.minuta, 4:0 Bugarija 35.minuta, 4:1 Barišić 36.min (10 m), 4:2 Barišić 37.min (10.m), 4:3 Barišić 38.min. (10m)

U zadnjem kolu prvenstva Crnica je rezultatski tijesno porazila momčad Trogira koji je igrao otvoreno cijelu utakmicu i težio nadigravanju. Dugo se Crnica mučila, a onda je do kraja poluvremena povela rezultatom 3:0. U drugom poluvremenu ništa specijalno se nije događalo do pogotka Mate Bugarije za 4:0. U tim trenucima činila se to naizgled lagana pobjeda, no Crnica je ušla u bonus i napravila tri nepotrebna prekršaja koja je udarcima s deset metara realizirao Barišić smanjio vodstvo na 4:3 i tako postavio konačni rezultat utakmice. Bila je ovo utakmica za zaborav i Crnica je odmah okreće pripremi za kvalifikacije u kojima momčad mora biti prava.