POBJEDA NAD STUDENTIMA, DEBI NOSPAKA

3.2.2018. 9:52:40

U prijateljskoj utakmici odigranoj sinoć na Baldekinu MNK Crnica je odmjerila snage sa splitskim sveučilišnim klubom AFC Universitas u ostvarila pobjedu 5:4. Rezultat na poluvremenu bio je 2:2. Posebno inspiriran u ovom dvoboju bio je Robert Nospak, pojačanje Crnice u prijelaznom roku koji je postigao čak četiri zgoditka, dok je jedan zgoditak postigao kapetan Ante Mijat.
Ipak u ovom dvoboju rezultat nije bio u prvom planu jer cilj je bio uigrati se i odigrati jednu dobru utakmicu. Utakmica je bila vrlo korektna s jedne i druge strane, a igralo se 2 x 30 minuta. Nakon godinu dana bila je ovo prva utakmica bez Robertina Jelovčića na klupi, tako da je momčad vodio pomoćni trener Andrija Bakula.

Tekst: H. Miočević