POBJEDA NAD RUPAMA U PRIJATELJSKOM DVOBOJU

5.10.2017. 11:44:15

U prijateljskoj utakmici odigranoj na Baldekinu koja je imala karakter generalke pred početak prvenstva u Županijskij malonogometnoj lizi, momčad MNK Crnica II pobijedila je momčad MNK Rupe rezultatom 3:2. Do poluvremena je Crnica već vodila rezultatom 3:0 pogocima Marka Marčića  i Tonćija Ljubića u dva navrata. Bila je to vrlo dobra predstava mladića Ivana Zorice u prvom dijelu utakmice. U drugom poluvremenu MNK Rupe su malo podigle gas, ubacile u veću brzinu i postigli dva zgoditka te tako samo ublažili poraz.
U posljednjoj provjeri pred početak kupa i prvenstva trener Ivan Zorica može biti itekako zadovoljan motivacijom i prezentacijom svojih igrača. U pretkolu kupa MNK Crnica II je slobodna, te nakon toga za protivnika čeka boljega iz dvoboja MNK CB Kula i MNK Šibenik 1983.