Pobjeda nad Osijekom za nastavak borbe za doigravanje

31.3.2019. 13:33:39

U utakmici 20.kola odigranoj u nepopularnom sportskom terminu u nedjelju u 15:30 sati Crnica je nakon četiri uzastopna poraza ostvarila vrijednu pobjedu pobjedivši MNK "Osijek Kelme" koji se već oprostio od prvoligaškog društva. Lijepo je bilo u dvorani Baldekin vidjeti Osječanina Roberta Nospaka koji je u prošloj sezoni nosio dres Crnice, a u ovom dvoboju predvodio je osječku mladost. Nakon velikog uspjeha s hrvatskom malonogometnom reprezentacijom U-19 i plasmana na Europsko prvenstvo u Latviji na vratima Crnice bio je sudionik tog uspjeha Filip Radaj. Od početka utakmice Crnica je bila bolja te brzim pogocima Subotića, Vukičevića te Rafinhe otišla na odmor s rezultatom 3:0. U drugom poluvremenu bila je to monotona utakmica bez velike draži. Crnica je rutinski preko Subotića i Radaja došla do 5:0. U zadnjih deset minuta žute kartone zaradili su Subotić i Vukičević, a to im je treći te neće moći konkurirati za sastav vrlo važnoj utakmici koja Crnicu čeka u Slavonskom brodu u predzadnjem kolu.

Prva HMNL - 20.kolo
S.D. Baldekin, Nedjelja 31.3.2019. (15:30 h)
Gledatelja: 150
Suci: M.Šimatović(GS), J.Lulić (GS), M.Šimunov (ZD), G.Duvnjak (ST)
Delegat: Vladimir Romić (Otočac)

MNK CRNICA - MNK OSIJEK KELME 5:0 (3:0)

MNK CRNICA: Radaj, Ban, Marčić, Vukičević, N. Škugor, Protega,Jelovčić, Subotić, Vuković (kap.), Teixeira Lopes, Radić, Šamija, Perić; Radić; trener: Mladen Perica

MNK OSIJEK KELME: Živković, Mijić, Pandurević, Nospak, Petrušić, Šalaj, Pedić, Govorko; trener: Saša Voldin

Strijelci: 1:0 Subotić 3', 2:0 Vukičević 5', 3:0 Rafinha 9', 4:0 Subotić 34', 5:0 Radaj 34',

Žuti kartoni: Vukičević 30', Radić 33', Subotić 37'

Tekst: H. Miočević