Pobjeda na startu prvenstva za velika tri boda

29.9.2019. 9:03:14

U prvom kolu Prve HMNL malonogometaši Crnice uzeli su velika tri boda na Gripama kod splitskog AFC Universitas. Od samog početka bila je to tvrda, zanimljiva i dinamična utakmica koja je otišla u korist Crnice pogotkom Dragana Vukovića za 2:3 samo 7 sekundi do kraja. Crnica je u 13.minuti došla u vodstvo pogotkom Subotića, a Universitas je anulirao tu prednost u 21.minuti. Perić dovodi opet Crnicu u vodstvo, ali uporni studenti se opet vraćaju u igru. Ipak 7 sekundi do kraja nakon dobro izvedenog kornera Dragan Vuković donosi Crnici strašnu važnu pobjedu na startu prvenstva.
U dresu Crnice u ovom dvoboju uspješno su debitirali Juha-Matti Savolainen i Robert Vinko Pavičić. U ovom dvoboju Crnica je bila lišena usluga ozljeđenog Miloša Stojkovića čiji se oporavak očekuje uskoro.

Crnica je nastupila u sastavu: Savolainen, Radaj, Vukičević, Škugor, Subotić, Protega, Pavičić, Vuković (kap), Žilić, Šamija, Rubelj, Perić, Radić; Trener: Mladen Perica; Pomoćni trener: Hrvoje Slavica.

Čestitke treneru i igračima na sjajnom uvodu u sezonu.