POBJEDA JUNIORA NA GOSTOVANJU KOD JEZERA

SKUPINA JUG - PODSKUPINA ŠIBENIK - 4.KOLO
                Sportska dvorana u Tisnom
         Subota, 14.1.2016. u 17:00 sati

MNK JEZERA - MNK CRNICA - 2:4 (0:1)

Strijelci: 0:1 J. Marković u 13. minuti, 1:1 D. Bračanov u 22. minuti, 2:1 D. Bračanov u 28. minuti, 2:2 F. Radaj u 32. minuti, 2:3 J. Matković u 33. minuti, 2:4 D. Šalković u 37. minuti

MNK JEZERA: Bilan, Vodanov, Klarin, Ivanković, Perica, I. Vodanov, D. Bračanov, L Pavlov, M. Pavlov, Petrović.
Trener: K. Bračanov

MNK CRNICA: Radaj, Mutavdžija, Bakula, Klisović, Marčić, J. Matković, M. Matković, Ademi, Šalković, Knežević.
Trener: Ante Mijat

U sjajnoj  prvenstvenoj utakmici Crnica je zasluženo slavila u Tisnom protiv Jezera rezultatom 4:2. Bila je to utakmica puna tempa, dobrih prilika, obrana vratara i velikih promašaja napadača. Crnica je otišla na poluvrijeme s vodstvom od 0:1, ali u nastavku utakmice Jezera nakon dvije greške igrača Crnice okreću rezultat u svoju korist. Crnica u tim trenucima kreće u igru s igračem-vratarom i vratar Filip Radaj postiže fenomenalan pogodak za 2:2. Upornost Crnice se isplatila u 33. minuti kada Jure Marković kažnjava grešku domaćina i dovodi Crnicu u vodstvo 2:3. Pobjedu Crnice je potvrdio Dario Šalković na samom kraju utakmice postavivši konačnih 2:4.
Nakon 4 kola, odnosno 3 odigrane utakmice juniori Crnice na svom kontu imaju 7 bodova i zaslužuju sve pohvale za dosadašnji rad i rezultat.