PAKOVO SELO PRIPALO MNK CRNICI U-18

5.7.2018. 22:31:12

Mnk Crnica U-18 pobjednik je juniorskog turnira Hrvatski Vitez Niko Cigić Pakovo selo. U finalnom dvoboju Crnica je bila bolja od svojih sugrađana iz Mihovila rezultatom 4:2. Poluvrijeme je završilo 1:1, Crnica je pogodak primila u zadnjim sekundama. U drugom poluvremenu Crnica je ubacila u brzinu više i zasluženo slavila rezultatom 4:2 i tako uzela naslov 12. tradicionalnog turnira posvećenog hrvatskom Vitezu Niki Cigiću prvom poginulom dobrovoljcu u Domovinskom ratu na miljevačkom području. Najbolji igrač turnira je Dominik Nadoveza, a najbolji vratar Ante Ban , obojica članovi Mnk Crnica.
Mnk Crnica je nastupila u sastavu:  Ban, Grubišić, Radaj, Nadoveza, Klarić, Ljubić, Jurin, Ledenko, Jelovčić, Markota, Marčić, Ivić, Šego, Ćaleta Car; trener: Ivan Zorica

Tekst: H.Miičević