Oproštaj od kupa na Gripama

26.11.2019. 13:24:56

U četvrtfinalu Hrvatskog malonogometnoga kupa Split je pobijedio Crnicu rezultatom 4:1.  Iz prve prilike poveo je Split već u 3. minuti preko Jeffersona. Nakon toga desetak minuta nije bilo nikakvih uzbuđenja da bi Stojković i Protega u dva navrata opasno priprijetili. U 15. minuti sudac Dujmić sudi peti prekršaj Crnici uz negodovanje Mladena Perice koji biva isključen. Ništa vrijedno spomena nije se dogodilo do zadnjih 30 sekundi. Tada Stojković ne zabija za poravnanje iz dobre prilike, a na drugoj strani Jefferson zabija svoj drugi pogodak.
U drugom poluvremenu u 25.minuti vratar Splita Pavlović u tri navrata čudesno brani svoja vrata. U 28.minuti na asistenciju Perića zabija Stojković. U 30.minuti je isključen Pavičić iako smo dojma da je to bio čisti žuti karton i ništa više. Pavičić je najprije dobio žuti karton, pa je odluka promjenjena u crveni. Čudno! S igračem više Jefferson zabija svoj treći pogodak. Pet minuta prije kraja Crnica je pokušala s igračem vratarom u ulozi Nike Škugora, ali biva odmah kažnjena s dalekometnim pogotkom Sučića. Do kraja utakmice Crnica je pokušavala, ali rezultat je ostao 4:1.

Čestitke domaćinu na pobjedi, a mi se okrećemo petku (20:00 h) i dolasku Novog vremana na Baldekin.

Delegat: Luka Klaić (Gruda)

FC SPLIT: Čizmić, Ćorluka, Perić, Jefferson, Caputo, Pavlović, Sučić, Hrstić, Kirevski, Marić (kap.), Tešija, Simpson; trener: Teo Strunje

MNK CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Robert Vinko Pavičić, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Marinko Šamija, Bruno Žilić, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica-Štrla

STRIJELCI: 1:0 Jefferson 3', 2:0 Jefferson 20', 2:1 Stojković, 3:1 Jefferson, 4:1 Sučić 35'