Nedjelja, 29.01.2017. u 15:30 sati

MNK CRNICA II - MNK DUBRAVICE - 3:3 (1:1)

Suci: Tonko Turica i Josip Crnogaća (Šibenik)
Delegat: Vitomir Vujko (Šibenik)

Strijelci: 1:0 Š.Cigić u 14.min., 1:1 F. Radaj 20.min., 2:1 D.Poduriljko 26.min., 3:1 M.Galić 27.min., 3:2 M. Marčić, 3:3 F. Radaj 36.min.

MNK CRNICA II: Radaj, Šego, Ljubić, Jurin, Mušćet, Matković, Marčić, Klisović, Knežević.
Trener: Ivan Zorica

MNK DUBRAVICE: Vuković, Mijić, Galić, Barišić, Grozdanić, Brajković, Cigić, Poduriljko.
Trener: Ivica Klarić

U fantastičnoj utakmici Crnica II i Dubravice podijelili su bodove i tako je Crnica ostvarila već šesti remi u sezoni. Dubravice su povele u 14.minuti preko starog dobrog Šime Cigića, a u zadnjoj minuti prvog poluvremena Crnica je izjednačila preko Filipa Radaja u igri s igračem-vratarom. U drugom poluvremenu Crnica je nastavila igrati i napadati s igračem-vratarom i u nekoliko navrata bila vrlo opasna. U tim trenucima želja mladića Crnice da prijeđu u vodstvo bila je pregolema i dogodilo se nekoliko grešaka koje su rezultirali sa dva poklonjena pogotka momčadi Dubravica. Do kraja je ostalo velikih 13 minuta, a mladići Ivana Zorice nisu posustajali i na kraju se upornost isplatila. Najprije je Marko Marčić u 33. minuti smanjio rezultat na 3:2 nakon sjajne kombinacije. Četiri minute prije kraja odlični Filip Radaj postigao je svoj drugi zgoditak s igračem-vratarom te postavio konačnih 3:3. U zadnje tri minute događale su se nevjerojatne stvari na terenu. Gol za pobjedu visio je u zraku, a šanse su se izmjenjivale jedna za drugom. Crnica je 25 sekundi prije kraja imala udarac na prazan gol za pobjedu, a Dubravice su u rekontri 10 sekundi prije kraja također imale sjaju šansu za pobjedu, ali odlični Radaj fenomenalno je reagirao.
Čestitke momčadi na sjajnoj utakmici u kojoj su pokazali izniman karakter...