Opet kobna zadnja minuta za Crnicu

29.2.2020. 11:27:30

U derbiju 14.kola 1.HMNL Olmissum je slavio protiv Crnice rezultatom 6-4, nastavivši tako proljetni pobjednički niz. Omišani su do pobjede došli u samoj završnici susreta, a pobjeda je ovo kojom je momčad Duje Maretića preuzela vrh prvenstvene ljestvice. ‘Zeleno-plavi’ su protiv Crnice ostvarili šestu uzastopnu pobjedu, te su jedina momčad s maksimalnim bodovnim učinkom u proljetnom dijelu sezone.
Crnica je "pala" tek u zadnjoj minuti. Rezultat je dugo bio 4:4, a onda je domaćin u zadnjoj minuti postigao dva zgoditka i upisao tri boda koja su ga dovela na prvu poziciju. Crnica je odigrala sjajnu utakmicu koja nije rezultirala bodovima, ali nova prilika je već u petak u 18:30 sati kada na Baldekinu gostuje Split.

Treći sudac: M.Blažin (Zagreb)

Mjeritelj vremena: T. Solenički (Jastrebarsko)

Delegat: T. Grabovac (Proložac)

CRNICA: Juha-Matti Savolainen,  Niko Škugor, Saša Subotić, Alen Protega, Miloš Stojković, Dragan Vuković(kap), Bruno Žilić, Archil Sebiskveradze, Antonio Perić, Josip Radić, Filip Radaj; trener: Mladen Perica; predstavnik kluba: Hrvoje Slavica.

OLMISSUM: Žarko Luketin, Duje Kustura, Nikola Badrov, Mijo Mišerda, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Matej Horvat, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Valerije Jurić, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić, Dujo Marić, Josip Bilandžić, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 1-0 Perišić (3′), 2-0 Kustura (13′), 2-1 Stojković (15′), 3-1 Sekulić (17′), 3-2 Subotić (20′), 3-3 Subotić (23′), 4-3 Perišić (24′), 4-4 Protega (27′), 5-4 Perišić (39′), 6-4 Horvat (40′)