Narančasta zona pobjednik turnira u basketu

3.8.2023. 0:48:05

Uspješno je završen Crnica kup 2023. u basketu koji su organizirali MNK Crnica i SRU Recreativo. Pobjednik turnira je ekipa Narančasta zona. Oni su u zanimljivom finalu, koje je moglo otići na obje strane, tijesno pobijedili ekipu Baba Meri rezultatom 21:19. U nevjerojatno uzbudljivom dvoboju za treće mjesto, mlada ekipa Brich city tricom u zadnjoj sekundi pobijedila je iskusnu ekipu Recreativo.
MVP turnira je Filip Sertić iz pobjedničke ekipe, dok je pobjednik u tricama među 16 natjecatelja Krste Slavica koji je u finalu pobijedio Tomislava Baljkasa, popularnog Zeku.
Prve tri prvoplasirane ekipe zaslužile su pehar i medalje, dok je prvoplasirana ekipa dodatno osvojila nagradu od 400 eura, drugoplasirana 200 eura, a trećeplasirana majice s košarkaškim motivima i loptu za basket.