MURTER U LOVU NA POLUFINALE PROTIV OSIJEČANA

5.5.2014. 17:29:53

Nakon 2 odigrana susreta u ovom dvoboju nemamo pobjednika, te će Murter i Osijek u majstorici odlučiti o poslijednjem polufinalistu. Murter je u prvom susretu kod kuće upisao uvjerljivu pobjedu (4:0), no Osijek je kod kuće poravnao omjer (3:1) i tako odluku prolongirao za susret na Murteru. Imao je Murter svoju priliku u Osijeku; vodila je momčad Mladena Perice-Štrle 0:1, imala prilike da u Osijeku rIješi sve dvojbe, no pad koncentracije u nastavku koristi domaćin i s 2 gola u 2 minute preokreće rezultat u svoju korist, što je na koncu i odlučilo susret. Odluka će tako pasti na Murteru, a u takvim susretima uvijek je neizvjesno. Osijeku se nakon suspenzije vraća Kajfeš, dok bi se kod Murtera trebao oporaviti Ajduković kojeg nije bilo u Osijeku. Sigurno je da je momčad Murtera favorit, ne samo zbog kvalitetnijeg igračkog kadra već i zbog prednosti domaćeg parketa, no kada se sve odlučuje u jednom susretu svaka je prognoza nezahvalna.

Utakmica je na rasporedu u utorak  6. svibnja u 20:00 sati u dvorani Murterski škoji na Murteru !