MNK MURTER - MNK CRNICA - 4:2 (poluvrijeme 1:1)

Strijelci za Murter: Jušić, Vukić, Mijatović 2

MNK MURTER: Stojkić, Vedrić, Mijatović, Rakić, Vukić, Mudronja, Klarin, Jušić
Trener: Mladen Perica Štrla

MNK CRNICA: Mihaljević, Đaković, Žumberac, Žarković, Radman, Orlović, Vuković, Mijat, Jurković, Bumbak
Voditelj: Dario Kulušić / Tehniko: MIŠKO

U odličnom finalnom ogledu snage su odmjerili stari znanci, momčad Murtera i Crnica. Od samog početka bila je to jedna kvalitetna utakmica u kojoj su obje momčadi težile igri. Murter je poveo golom Jušića, da bi Crnica izjednačila sjajnim pogotkom Vukovića glavom. Crnica je bila jako dobra u prvom poluvremenu te je na ovoj utakmici predstavila svoj snažan kolektiv. U drugom poluvremenu, u 29.minutu Crnica je povela golom Radmana iako je Murter u tim trenutcima držao inicijativu i imao više od igre. Nakon neopreznosti obrane Crnice Mijatović je izjednačio na 2:2, a nekoliko trenutaka kasnije Vukić je eurogolom doveo prvoligaša u vodstvo. Točku na "i" stavio je Denis Mijatović svojim drugim pogotkom i sebe prometnuo u najboljeg igrača turnira. Najbolji strijelac sa tri postignuta zgoditka je Ante Mijat, dok  je najbolji vratar Marin Stojkić.