S.D. BALDEKIN, SUBOTA 3.12.2016. u 20:00 h

MNK CRNICA: Mišković, Klisović, Žumberac, Marčić, Radman, Bura, Costa, Mijat, Vuković, Šamija, Kosor, Peran, T. Ljubić, Radaj
Trener: Boro Matan; Predstavnik kluba: Andrija Bakula

MNK JEZERA: Baričić, K. Klarin, L. Klarin, Kresović, S. Klarin, Pirjak, Periš, Žilić, Lapov Mijatov, D. Kulušić
Trener: Vjeko Klarin

Strijelci: 0:1 S. Klarin 1.min., 1:1 Radman 7.min., 2:1 Costa 7.min., 3:1 Radman 12.min, 4:1 Vuković, 13.min., 5:1 Peran 20.min., 6:1 Žumberac 24.min., 7:1 Šamija 26.min., 8:1 Vuković 35.min., 8:2 S. Klarin 39.min

U derbiju 10. kola II. HMNL - jug Crnica je predivno popunjenom  Baldekinu osvarila uvjerljivu pobjedu rezultatom 8:2. Od samog početka susreta , iako su gosti poveli 0:1 u 45. sekundi bila je to utakmica samo u jednom smjeru i dominirala je Crnica u svim segmentima. U samom početku inspiriran je bio Dragan Radman koji je jednu loptu progurao kroz ruke svog starog znanca Rafaela Baričića nekoć jedne od glavnih karika Crnice. Čim je ušao u igru Costa je doveo Crnicu u vodstvo 2:1 spretnim pogotkom. Nekoliko minuta nakon Radman zabija predivno za 3:1 i od tog trenutka šibenski uragan odveo je utakmicu na mlin Crnice, a to su do poluvremena potvrdili Vuković i Peran postavivši rezultat poluvremena 5:1. Pri rezultatu 3:1 jedan start Dina Kulušića na centru na Henrique Costi, a za koji nije ni dobio ni žuti karton doveo je do toga da je omaleni Brazilac završio na hitnom bolničkom prijemu i za njega je polusezona završila. U drugom poluvremenu dominacija Crnice se nastavila bez puno muke, a pogocima Žumberca,  Šamije i Vukovića Crnica je otišla na velikih 8:1. Za konačan rezultat utakmice 8:2 pobrinuo se Stjepan Klarin svojim drugim zgoditkom pred sam kraj susreta. Zadnjih desetak minuta na vratima Crnice vrlo siguran bio je mladi Filip Radaj, dok su zapaženu minutažu upisali mladići Krste Klisović i Tonći Ljubić.
Gledatelji su na utakmicu došli u velikom broju i od srca im se zahvaljujemo. Prihod od bogatih lutrija i ulaznica išao je za pomoć malenoj Evi Rožajac. Prikupljen je iznos od 5.000,00 kuna koji će biti uplaćen na račun obitelji Rožajac.