SD METERIZE , UTORAK 9.12.2014. U 21:30 SATI

Suci: Andrej Topić (Solin) i Marko Grgin (Kaštela)

Strijelci: 1:0 Čivljak 12.minuta, 1:1 Šimat 15.minuta, 2:1 Tabula 32. minuta

MNK CRNICA: Grubišić(kap), Knežević, Alfier, Brčić, Tabula, Klisović, Lojić, Kozić, Mandić, Pašalin, Čivljak, Đaković, Jurić.
Trener: Ante Mijat  /  Predstavnik kluba: Dragan Mišić

MNK JEZERA: Milin(kap), Crvelin, Šimat, Bilan, Bračanov, Žilić, L. Vodanov, M. Vodanov.
Trener: Vjekoslav Klarin

Juniori Crnice u okviru 1. kola juniorske lige porazili su goste iz Jezera  rezultatom 2:1. Kao što sugerira i rezultat i na terenu je bilo jako tijesno. Iako je Crnica bila bolji protivnik, imala više šansi Jezera su tijekom cijelog susreta igrala srčano, borbeno i na kraju umalo odnijeli bod iz Šibenika. Nakon poluvremena koje je završilo rezultatom 1:1, pobjednički zgoditak djelo je Antonija Tabule koji je 4 minute prije kraja donio slavlje Crnici. Crnica bi iz ovog dvoboja trebala izvući pouke, shvatiti da se samo radom može doći do dobre igre i rezultata i predstojućim dvobojima.

Iduće kolo na rasporedu je u nedjelju 14. prosinca kada Crnica gostuje na Murteru u 12:00 sati protiv Murtera. Bit će to prava prilika za popravak dojma i jedan pravi  muški nastup šibenskih malonogometaša.