ČUDESNA ZAGREBAČKA VEČER

4.11.2018. 18:17:45

U sjanoj utakmici 5. kola Prve HMNL Crnica slavi čudesnu pobjedu. Nakon Kustošije pao je i zapadni dio Zagreba Podsused te je Uspinjača morala potpisati kapitulaciju. Nakon početnog ispitivanja snaga Dragan Vuković u 8.minuti dovodi Crnicu u vodstvo nakon lijepe akcije iz kornera. U 13. minuti Vukičević pogađa za 0:2 nakon asistencije Radića. Trideset sekundi nakon Banek jakim udarcem smanjuje na 1:2. Prednost Crnici od dva razlike u 15.minuti vraća Perić. Crnica je u tim trenucima igrala fantastično te je mogla i povisiti vodstvo. Najprije Pavlić čudesno brani udarac Vukičevića, a nakon toga odličan šut Subotića zaistavlja stativa. Poluvrijeme je završilo vodstvom Crnice 1:3. U drugom poluvremenu počelo je s velikom dominacijom domaćina koji su imali nekoliko lijepih prilika, ali obrana Crnice i i vratar Mišlović bili su na visini zadatka. U 28.minuti Subotić je u dva navrata mogao povećati vodstvo, ali domaćina prati sreća. Ipak, u 29. minuti Silvio Toth zasluženo smanjuje rezultat na 2:3. U 35.minuti Radić povećava vodstvo Crnice na 2:4, ali Čirjak odmah smanjuje na 3:4 i vraća utakmicu u egal. Crnica je u bonusu, a Koturović u 37. minuti pogađa vratnicu. Tri minute do kraja i jedna i druga momčad bile su u bonusu te se do kraja igralo "životom na svaku loptu". Mogla je Crnica otići i na dva razlike, ali isto tako mogla je Uspinjača izjednačiti. Ipak, fanatična borba Crnice rezultirala je u konačnici velikom zagrebačkom pobjedom. Raduje nas što su u ovoj utakmici po nekoliko minuta nakon dugog oporavka od ozljeda odigrali Šamija i Subotić koji mnogo znače ovoj momčadi.

Sljedečeg petka 9.11. u 19:00 sati sve gledatelje pozivamo na Baldekin da nas protiv Alumnusa podrže do nove pobjede!

MNK USPINJAČA GIMKA - MNK CRNICA - 3:4 (1:3)

Prva HMNL, 5. kolo
SD Sutinska vrela, nedjelja 4.11. u 18:30 sati
Gledatelja: 150

Suci: J.Dujmić (Rijeka), Sendi Soldatić (Potpićan), Sanja Lončarić (Rijeka)
Mjeritelj vrrmena: S. Harasija (Zagreb)
Delegat: Dario Žgrablić (Sv.Petar u Šumi)

MMK USPINJAČA GIMKA: Pavlić, A.Jamičić, Mataja, Čirjak, Duvančić, F.Jamičić, Gudasić, Banek, Papac, Toth, Markić, Jakovljević, Koturović (kap.); trener: Korab Morina

MNK CRNICA: Radaj, Mišković, Vukičević, N.Škugor, I. Škugor, Subotić, Protega, Vuković (kap.), Šamija, Perić, Radić; trener: Mladen Perica Štrla

Strijelci: 0:1 Vuković 8', 0:2 Vukičević 13', 1:2 Banek 14', 1:3 Perić 15', 2:3 Toth 29', 2:4 Radić 35', 3:4 Čirjak 35'

Tekst: H.Miočević