Gledatelja: 100

MNK CRNICA - MNK USTANIK - 9:3 (3:2)

Suci: Branko Vrzić (Šibenik) i Marijo Pavela (Čaporice)
Delegat: Oliver Živković (Šibenik)

Strijelci: 0:1 Balek, 0:2 Sočo, 1:2 Belakušić,2:2 Radman, 3:2 Radman, 3:3 Balek, 4:3 Mijat, 5:3 Vuković, 6:3 Belakušić, 7:3 Jurković, 8:3 Radman, 9:3 Vuković

MNK CRNICA: Baričić, Mandić-Baranović, Vukičević, Radman, Bugarija, Žarković, Mijat, Vuković, Belakušić, Jurković, Rašić, Đaković
Trener: Željko Silov / Predstavnik kluba: Dragan Mišić

MNK USTANIK: Rogić, Balek, Podrug, Sočo, Vukić, Pavlović, Taći, Ćavar
Trener: Željko Kovačević

Uvjerljivom pobjedom protiv Ustanika Crnica se vratila na pobjedničke staze i ostvarila čak 17 pobjedu u ovom prvenstvu. Nakon nekoliko sjajnih prilika Crnice u početku i loše realizacije, Ustanik je ni kriv ni dužan poveo 0:1 iskoristivši grešku Crnice, a nedugo zatim Sočo je poentirao na 0:2. Crnica se ipak konsolidirala do poluvremena i pogocima kapetana Belakušića i s dva pogotka Radmana povela 3:2 i tako mirno otišla na odmor. Početkom drugog poluvremena Balek je poravnao na 3:3 i samo prividno vratio utakmicu u egal. Od tog trenutka Crnica je uzela konce u svoje ruke postigla šest krasnih pogodaka i tako uvjerljivo ostvarila pobjedu u ovom susretu. Dragan Radman zabio je hat-trick, dok je Dragan Vuković zabio dva zgoditka, kao i Dino Belakušić. Trener Silov u ovom susretu dao je prigodu svim igračima da osjete pobjedničku atmosferu i upišu svoje  minute u pobjedi koja nema rezultatsku važnost, ali je bitna zbog dobre atmosfere i pobjedničkog mentaliteta. U ovom susretu četiri igrača Crnice Vuković, Radman, Mijat i Jurković dobili su treću javnu opomenu i moraju pauzirati sljedeću utakmicu u Kninu gdje Crnicu čeka gostovanje u okviru županijskog derbija.