Crnica slavi protiv Olmissuma

9.11.2019. 21:51:49

U izuzetno uzbudljivom dvoboju odigranom na šibenskom Baldekinu, Crnica je slavila protiv omiškog Olmissuma preokrenuvši zaostatak 1-2 s poluvremena u pobjedu 4-3! U prvom poluvremenu Stjepan Perišić je s dva zgoditka donio gostima prednost. Bivši igrač Crnice zabio je u ranoj fazi susreta, da bi nakon izjednačujućeg zgoditka Škugora hrvatski reprezentativac novim zgoditkom donio gostima 1-2. Bilo je to u 9.minuti, a rezultat se do odmora nije mijenjao. U nastavku domaćin predvođen Šamijom, Stojkovićem i Vukovićem dolazi do preokreta. No ipak, pobjednički zgoditak ipak je bio autogol Pavića, kada u 33.minuti nakon ubačaja Vukovića šalje loptu u vlastitu mrežu. Crnica je tako izborila vrijednu pobjedu, prekinuvši negativan niz od dva uzastopna poraza. Olmissum je pak nakon dvije uzastopne pobjede upisao drugi ovosezonski poraz.

Delegat: Mario Matić

CRNICA: Juha-Matti Savolainen, Marko Marčić, Josip Vukičević, Niko Škugor, Saša Subotić, Robert Vinko Pavičić, Miloš Stojković, Dragan Vuković, Bruno Žilić, Marinko Šamija, Tony Rubelj, Antonio Perić, Filip Radaj, trener: Mladen Perica-Štrla

OLMISSUM: Josip Bilandžić, Duje Kustura, Nikola Badrov, Nikola Pavić, Josip Jurlina, Matej Horvat, Antonio Juretić, Stjepan Perišić, Josip Kolobarić, Valerije Jurić, Mateo Kolobarić, Antonio Sekulić, Žarko Luketin, trener: Duje Maretić

STRIJELCI: 0-1 Perišić (2′), 1-1 Škugor (6′), 1-2 Perišić (9′), 2-2 Šamija (23′), 3-2 Stojković (27′), 3-3 Jurić (32′), 4-3 ag-Pavić (33′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 6 (3+3); Olmissum 8 (4+4)

ŽUTI KARTONI: Škugor (34′) – CRNICA