CRNICA POBJEDNIK TURNIRA U TRILJU

10.9.2017. 3:15:48

Povodom blagdana Sv. Mihovila u Trilju je organiziran malonogometni turnir na kojem su nastupili domaćin MNK TRILJ, MNK SPLIT TOMMY, HMNK VRGORAC i MNK CRNICA. Nakon dvije uvjerljive pobjede Crnici je zasluženo pripala titula najbolje momčadi turmira. U prvom polufinalnom dvoboju Crnica je pobijedila Vrgorac rezultatom 4:0, a pogotke su postigli Radić (5.minuta), Vuković (6. minuta), Perišić (16. minuta) i Pavić (22.minuta). U finalnoj utakmici koja je bila zaista vrlo dobra i dinamična Crnica je bila bolji protivnik od mlade momčadi Split Tommy rezultatom 5:1. Zgoditke su postigli Vuković (4.minuta), Pavić (7. i 15. minuta), Perišić (19.minuta) i Radić  (29.minuta). Protivnik u finalu Split Tommy u finalnom dvoboju nastupio je bez svih svojih reprezentativaca. Momčad je bila u sastavu s mladim igračima pojačana Slovencem Fideršekom i Alenom Marićem te trenerom Victorom Acostom. Crnica je također igrala u vrlo oslabljenom sastavu bez Perića, Šamije i Žumberca koji su načeti ozljedama te Ivana Škugora i Vukičevića.

1. MJESTO: MNK CRNICA
2. MJESTO: MNK SPLIT TOMMY
3. MJESTO: MNK TRILJ
4. MJESTO: HMNK VRGORAC