CRNICA II - PORAZ UZ DOBAR OTPOR FAVORITU

S.D. BALDEKIN, NEDJELJA, 13.11.2016. U 16:15 h

MNK CRNICA II - MNK MIRLOVIĆ ZAGORA - 2:4 (1:2)

Suci: Stipe Bačelić i Antonio Čvrljak (Šibenik)

MNK Crnica II: Radaj, Jurin, Marčić, J. Matković, Knežević, Bura, M. Matković, T. Ljubić, Klisović, Ivić, Mušćet, Vukičević
Trener: Ivan Zorica

MNK Mirlović zagora: Jurić, Malada, Maretić, Serajlić, Maleš, Bogdan, Slavica, Goreta, Karega, Ćaleta, Radeljak
Trener: Joško Nakić

U sjajnom utakmicu mladići Crnice još jednom su odigrali sjajnu utakmicu u kojoj su pokazali kontinuitet dobrih nastupa u lizi. Ovoga puta na svojoj koži najbolje je to osjetila iskusna momčad Mirlović Zagore, aktualni prvaci, koja je pobjedu izvojevala u zadnjoj četvrtini utakmice. Iako je Mirlović poveo sjajnim pogotkom Luke Serajlića, upornost Crnice je došla do izražaja i igra s igračem-vratarom. Posebno je predivan bio zgoditak Crnice za vodstvo 2:1 kada je fenomenalnu akciju iz "outa" Tonći Ljubić zakucao u rašlje. U drugom poluvremenu Mirlović je ubacio u brzinu više i svojom čvrstinom i iskustvom okrenuli utakmicu u svoju korist i pobijedili 4:2. Iz ovog poraza mladići trenera Ivana Zorice mogu izvući prave pouke i sve to naplatiti sljedeće kolo kada je na rasporedu utakmica protiv Jadrtovca.