BOD KAO VELEBIT

13.4.2018. 19:47:25

Dalmatinski derbi, itekako važan dvoboj Crnice i Squarea od samog početka ponudio je beskompromisnu borbu. Crnica je u utakmicu ušla s mladim Filpom Radajem na vratima s obzirom da je Mišković odrađivao kaznu trećeg žutog kartona. Prvu pravu prihodu na utakmici imao je Igor Leovski u 9.minuti, ali bez mirnoće u završnici. Minutu nakon sjajna prigoda Crnice preko Vukovića, ali Turuk je na visini zadatka. Crnica je povela u 15.minuti, nakon kombinacije iz slobodnog udarca Pavić se našao na stativi i poentirao na radost mnogobrojnih gledatelja. Do kraja poluvremena bilježimo nekoliko poluprilika, ali bez promjene rezultata. Početkom drugog poluvremena nakon dobre akcije gostiju Makedonac Igor Leovski poravnava na 1:1. U 31.minuti nakon dobrog udarca sa desetak metara Ante Daničić dovodi Square u vodstvo 1:2. Mogao je i Square povisiti na 1:3 minutu nakon, ali udarac iz blizine Konsua brani Radaj.  U 33.minuti Vuković je u fantastičnoj prigodi nakon asistencije Nike Škugora, ali bez preciznosti. Ipak dvadesetak sekundi nakon Vuković maestralno pogađa za poravnanje rezultata. Do kraja utakmice vodila se ratnička borba u kojoj se Crnica uspijela sačuvati veliki bod koji bi mogao biti od presudnog značaja za povijesni ulazak u play-off.

MNK CRNICA - MNK SQUARE - 2:2 (1:0)