POBJEDA U KUPU ZA POLUFINALE

27.11.2018. 16:58:48

U četvrtfinalu kupa Regije jug Crnica je teže od svih očekivanja pobijedila Trogir i plasirala se u polufinale kupa Dalmacije.
U prvom poluvremenu Trogir je itekako namučio Crnicu na krilima Antonija Repića, igrača poznatog na drugoligaškim terenima velikog nogometa u dresu Zadra. Crnica nije bila opasna, za Trogir je nalikovao na momčad vrijedniju od fenjera druge lige. Dugo je rezultat bio 2:1,pogotke za Crnicu postigli su Vukičević i Ivan Škugor, a tek u 19.minuti žilavi otpor Trogira slomio je mladi igrač Crnice Božidar Jelovčić. Sa rezultatom 3:1 otišlo se na odmor. U 23.minuti Pavković je iz slobodnog udarca smanjio rezultat na 3:2. Nakon smanjenja vodstva Crnica je dominirala, ali Trogir je iz jedne kontre poravnao na 3:3 preko Karamana u 30.minuti. U 32.minuti hladan tuš kada Viljac dovodi Trogir u vodstvo od 4:3 nakon još jedne kontre. U 35.minuti Šamija poravnava na 4:4 dalekometnim šutom. U 37.minuti Radić pogađa za vodstvo Crnice nakon greške vratara Rozge.
Trogir je do kraja utakmice pokušao s igračem vratarom, a Antonio Repić zaradio je crveni karton nakon jednog prekršaja i Crnica ne nekako privela utakmicu kraju u svoju korist. Bila je to blijeda partija Crnice iz koje se pamti samo prolazak u polufinale kupa. Za petak u 20:00 sati i dobar rezultat u Osijeku trebat će puno više od ovoga.

Kup regije Jug - četvrtfinale
S.D. Baldekin,utorak, 27.11.2018.
Gledatelja: 150
Suci: Andrej Topić (Split) i Mateo Šimunov (Zadar)
Delegat: Branko Kurtaj (Šibenik)

MNK CRNICA - HMNK TROGIR - 5:4 (3:1)

MNK CRNICA: Mišković, Vukičević (kap.), N.Škugor, I. Škugor, Subotić, Protega, B. Jelovčić, T.Ljubić, Šamija,  Radić, Radaj;
Trener: Mladen Perica Štrla

HMNK TROGIR: Rozga, Repić, Kursan, Pavković, Paraman, Viljac, Legčević, Palada, Karaman, Đuras:
Predstavnik kluba: Zdravko Muštra

Strijelci: 1:0 Vukičević 5', 1:1 Legčević 6', 2:1 I.Škugor 7', 3:1 Jelovčić B. 19', 3:2 Pavković 23", 3:3 Karaman 30', 3:4 Viljac 32', 4:4 Šamija 35', 5:4 Radić 37'.

Tekst: H.Miočević