ŽMNL - DOMININACIJA I ZASLUŽENA POBJEDA

27.3.2017. 11:11:05

U predzadnjem kolu Županijske malonogometne lige Šibensko-kninske druga momčad Crnice pobijedila je momčad MNK ŠUBIĆEVAC 08 rezultatom 4:1. U ovoj utakmici momčad Crnice isključivo je bila sastavljena od juniora pošto su kadeti nastupali u Dubrovniku u utakmici za plasman na prvenstvo Hrvatske. Umjesto Ivana Zorice Crnicom je kormilario Ante Mijat. Raduje odličan pristup i pobjeda ostvarena na jedan rutinski način. Već u prvom poluvremenu Crnica je vodila 3:0 pogocima Marka Marčića, Jure Matkovića i Kristijana Kneževića. U 27. minuti nadu Šubićevcu vratio je Josip Kunčić, a točku na "i" dominacije Crnice stavio je Marko Marčić minutu prije kraja susreta zabivši za konačnih 4:1.

ČESTITKE !!!

MNK CRNICA II - MNK ŠUBIĆEVAC 08 - 4:1 (3:0)

Suci: Stipe Bačelić i Antonio Mutić
Delegat: Oliver Živković

Strijelci: 1:0 Marčić u 5.min., 2:0 J. Matković u 17.min., 3:0 Knežević u 20.min., 3:1 Kunčić u 27.min, 4:1 Marčić 39.min.

MNK CRNICA II: Vukičević, Ademi, Marčić, J. Matković, M. Matković, Knežević, Šalković;
Trener: Ante Mijat

MNK ŠUBIĆEVAC 08: Grgas, Bogdanović, Ondrik, Cindrić, Ružić, Jakelić, Jakovljević, Kunčić, Lemac;
Trener: Luka Bogdanović